Προς το περιεχόμενο

Killzone 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι καλυτερο σε gameplay απο το 2 βελτιωνοντας και τον τεχνικο τομεα (ασχετα αν το 2 ειχε εκπληκτικα γραφικα για κονσολα και ολα smooth). Απο τον ηχο δεν ειχα κανενα προβλημα, ηταν κορυφαιος και περιμενω τα ιδια παλι. Γενικα ειναι παιχνιδι που δεν "περιμενω". Ας ερθει οποτε θελει, could not care less.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βλέπω τέτοια Screenshots πως ξενερώνω!?!?!

Μα είναι δυνατόν?

Τόσο Anti-aliasing ούτε σε PC δε γίνεται!

Στην αρχή δε διάβασα το "Anti" και δε μπορούσα να καταλάβω τι εννοείς, από άποψη ότι κάτι δε πάει καλά ή με τα μάτια μου ή με τα δικά σου. =P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή δε διάβασα το "Anti" και δε μπορούσα να καταλάβω τι εννοείς, από άποψη ότι κάτι δε πάει καλά ή με τα μάτια μου ή με τα δικά σου. =P

 

Δηλαδη οι φωτο ειναι επεξεργασμενες (δηλαδη εν μερη fake). Τα γραφικα μπορει και να ειναι ετσι αλλα η αναλυση δεν παιζει να μην εχει πριονια σε κανονικες τηλεορασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε αλλα το multiplayer κομματι του 2 ηταν αρτιοτατο. Μετα το bad company 2 που ειναι το καλυτερο multiplayer game evah, δευτερο ερχεται το killzone (δεν εχω παιξει το πρωτο mw). Μακαρι και το 3ο να σπερνει ετσι ασχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οι φωτο ειναι επεξεργασμενες (δηλαδη εν μερη fake). Τα γραφικα μπορει και να ειναι ετσι αλλα η αναλυση δεν παιζει να μην εχει πριονια σε κανονικες τηλεορασεις.

Πάντα τα Screenshots είναι Fake!

 

Στη TV κάθεσαι τουλάχιστον ένα μέτρο μακριά και αν παίζεις στην μέγιστη ανάλυση της με 8xAA, είσαι άρχοντας. Μάλιστα οι TVs δεν έχουν την ευκρίνεια ενός Monitor και μπορώ να πω ότι πάνω από 8xAA δεν έχουν διαφορές, imho.

 

Θα σπέρνει σίγουρα. Ελπίζω να μην είναι πολύ μουντό και να φτιάξουν τις πίστες του online. Και να μπουν μερικές ιδέες στο online.

Πως μπορείτε και παίζετε ρε γαμ@τη με το αναλογικό FPS! Ζηλεύω και είμαι από PsOne PsGamer!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry:

Δεν μπορώ...

Έχω αγοράσει το FragFx ενσύρματο και πάλι δεν με βολεύει ενώ οι περισσότεροι λένε ότι πλησιάζει πολύ ποντίκι για PC.

Ίσως φταίει ότι και τα ποντίκια για PC δεν με βολεύουν τόσο...

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακριβως το αντιθετο απο'σενα. Fps επαιζα ευκολα και με φτηνιαρικα 3d-party ps/ps2/ps3 controllers. Ποσο γαματος ειμαι ε?

Να σταματήσουν να βγαίνουν FPS σε κονσόλες σου εύχομαι!!!

:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...