Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες την βδομάδα παίζετε videogames


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εξαρτάται.

Συνύθως δε παίζω πολλά παιχνίδια γιατί είμαι δύσκολος και έχω υψηλές απαιτήσεις...

Θα περάσουν και μήνες χωρίς να παίξω τίποτα!

Αλλά όταν βγει ένα παιχνίδι που μου αρέσει και είναι καλό,καθηλόνωμαι μπροστά από την οθόνη του pc,και μέχρι να εξαντλήσω κάθε πτυχή του single player θα είμαι κολλημένος στην οθόνη μέρα-νύχτα.

Δηλαδή άμα δεν έχω κάποια υποχρέωση μέσα σε 1 μέρα,από τη στιγμή που θα ξυπνήσω θα κάτσω στο pc,και θα πέσω μετά για ύπνο,με ενδιάμεσα διαλείματα μόνο για φαί-τουαλέτα. :rolleyes:

Με νιωθεις

 

Και το θεμα ειναι οτι μαρεσει να καιγομαι.Η ολη φαση ειναι γαματη (ειδικα Χριστουγεννα-χειμωνα)

 

Αλλα ρε γαμωτο δεν βγαινουν παιχνιδια που να μου κανουν κλικ.Λιγα θυμαμαι να με εχουν κολλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καποτε ως φοιτητης στα καλα μου λιωσιματα μπορει να χτυπαγα και 15ωρα τη μερα καθημερινα και για μηνες. Ατιμο lineage..Ειχα χαθει απο φιλους παρεες γκομενες σχολη κλπ, αλλα τοτε δεν ενιωθα να μου λειπει και κατι απο αυτα, μιας και ειχα το υποκαταστατο...

 

Τωρα χαιρομαι που δεν ασχολουμαι ουτε μιση ωρα τη βδομαδα με games και εχω αλλες ασχολιες στη ζωη μου (δουλεια κλπ), αλλα αναπωλω παντα τις στιγμες εκεινες ως κατι που με ψυχαγωγουσε και με εκανε να περνω εξαιρετικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε ως φοιτητης στα καλα μου λιωσιματα μπορει να χτυπαγα και 15ωρα τη μερα καθημερινα και για μηνες. Ατιμο lineage..Ειχα χαθει απο φιλους παρεες γκομενες σχολη κλπ, αλλα τοτε δεν ενιωθα να μου λειπει και κατι απο αυτα, μιας και ειχα το υποκαταστατο...

 

Τωρα χαιρομαι που δεν ασχολουμαι ουτε μιση ωρα τη βδομαδα με games και εχω αλλες ασχολιες στη ζωη μου (δουλεια κλπ), αλλα αναπωλω παντα τις στιγμες εκεινες ως κατι που με ψυχαγωγουσε και με εκανε να περνω εξαιρετικα.

 

 

Καταραμένο Lineage.Καιγόμασταν όλη μέρα για ένα Nobless και άλλα κολοquest.Το καλό ήταν ότι κράτησε μόνο ενα τρίμηνο αλλά λιώναμε όλη η παρέα τότε και φυσικά είχαμε και τις κοπέλες μας μέσα στο τριπάκι του Lineage και έπαιζαν και αυτές μαζί μας.

 

Εξάλλου δουλειά σε internet kafe σημαίνει λιώσιμο στα games σωστά?2 σε 1 και δούλευα και έλιωνα στο Line.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...