Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες την βδομάδα παίζετε videogames


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλέπω κάτι άπιαστες ώρες και απορώ ρε σεις.

 

Εγώ που κανονικά θα έπρεπε να ρίχνω τις τόσες ώρες μιας που έχω μόνο σχολείο, δε τις ρίχνω γιατί έχω υποχρεώσεις. Εσείς που τις κάνετε λοιπόν, πώς τις κάνετε; Ειλικρινά, απορώ. Δεν έχετε υποχρεώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλια που δεν ειχα υποχρεωσεις επεζα 24 ωρες το 24ωρο καθε μερα ολοι μερα και ειχα καει....γενικα περιπου 5 με 6 ωρες τη μερα παλια... γιατι τωρα....ολοι μερα δουλευω ασε που δε βγενει και τιποτα καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά το ποστ μου εδώ πάντως παίζω κάνα 2 ωρο την μέρα... το ψιλό πιέζω έστω και με το ζόρι γιατί όλο δουλειά-δουλειά θα την ψωνίσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται,με μανατζερ εχω φαει τρελα κολληματα,υπηρξε μερα που επαιζα και 8 ωρες σερι!Αλλα γενικα πολυ λιγο γυρω στη μια ωρα τη μερα και αν...Γενικα αν δεν υπαρχει κατι που να μου αρεσει δυσκολα καθομαι να παιξω,προτιμω γενικα ιντερνετ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά πάνω από 6 ώρες καθημερινά. Τα ΣΚ μπορεί να είναι και περισσότερο. Κυρίως με το 360 μου και το pc, αλλά και τις ρετρό κονσόλες μου τις τιμώ πάραυτα!!!!!

 

Το παιχνίδι που κάηκα απίστευτα ήταν το Oblivion. Και το Forza Motorsport. Και το Dirt I, II. Και το Dragon Age. Και το Blur. Και το..... άστο θα γράφω μέχρι τη δευτέρα παρουσία.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πολυ μια-δυο ωρες....μεγαλο καψιμο ειχα φαει με το oblivion-bioshock,τωρα περιμενω τιποτα καλο να πορωθω οπως πχ την καινουρια formula.αντε να δουμε γιατι εχει επελθει κορεσμος...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...