Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες την βδομάδα παίζετε videogames


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αναλόγως αν έχει βγει κάποιο παιχνίδι καλό και ποροθώ θα παίζω ένα 25ωρο την βδομάδα αλλά σε γενικές γραμμές γύρω στις 2 ώρες την βδομάδα κατα μέσο όρο....όταν πάλι ασχολιόμουν με mmo έπαιζα γύρω στο 50ωρο και βάλε την βδομάδα ε για κανα χρόνο σαν σύνολο έγινε αυτό...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται απο το game.Αν με κερδισει μπορει να ασχοληθω μονοκοπανια που λενε κατι σαν μεθυσμενος,ακυρωνονται ραντεβου με γκομενες(αυτο τους κανει καλο γιατι εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε συν οτι αναρωτιουνται γιατι)ουισκακι με παγακια και βουρ.(Εκτος αν υπαρχει σοβαρη δουλεια που επειγει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-5 Ωρες και οχι παντα......

Εχω αρχισει και τα βαριεμαι τρελα τα games

 

να σε κατι που συμφωνουμε :P

κανενα 10αρι την βδομαδα και αυτο επειδη το καθε παιχνιδι φευγει σε 2 μερες και μετα βαριεμε να το ξανατερματιζω :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται το ποσο θα μου παρει να τελειωσω ενα Game.

Πχ το τελευταιο παιχνιδι ηταν χτες το Darkness Within 2:The Dark Lineage μιας και τα Adventures πλεον αποτελουν μεγαλυτερη προκληση ενα 6ωρο μονοκοπανια απο τα κλασσικα Actions Racing κλπ που τα βαριεμαι τα αφηνω τα ξαναπιανω κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά ωρα την εβδομάδα... με μικρα/ελαφρά games..

Λόγω χρονου, αλλά κυρίως γιατι το PC ειναι πενταετίας..

Βέβαια απο τον αλλο μηνα που λογικά θα εχω και νέο μηχάνημα, θα δείξει...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο μηνες αφιερωνα κανα 10-12ωρο την εβδομαδα, τωρα ομως που σφιξανε τα λουρια με τα νεα οικονομικα μετρα και αναγκαστικα να περιορισω αρκετα πραγματα για να βγαινει ο μηνας (ειδικα τις βενζινες συνεπως και το πολυ εξω) ξαναρχισα το wow και ασχολουμαι κανα 4-5ωρο την μερα. Δηλαδη κανα 35 ωρο την βδομαδα χοντρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο μηνες αφιερωνα κανα 10-12ωρο την εβδομαδα, τωρα ομως που σφιξανε τα λουρια με τα νεα οικονομικα μετρα και αναγκαστικα να περιορισω αρκετα πραγματα για να βγαινει ο μηνας (ειδικα τις βενζινες συνεπως και το πολυ εξω) ξαναρχισα το wow και ασχολουμαι κανα 4-5ωρο την μερα. Δηλαδη κανα 35 ωρο την βδομαδα χοντρικα.

 

το εχω πει εγω:

οπως πανε τα πραγματα ο περισσοτερος κοσμος θα εχει σαν κυρια διασκέδαση υπολογιστή/ιντερνετ και τηλεόραση/βιντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά έρευνα ρε παιδιά για το πόσες εβδομάδες θέλουμε για να κλείσουμε μια ώρα gaming μπας και συμμετάσχω κι εγώ έχουμε;

Πέρα από την πλάκα, δυστυχώς τα 3 τελευταία χρόνια λόγω διαφόρων παραγόντων παίζω σπάνια και γενικά ανάλογα τις περιπτώσεις.Σε ολόκληρο το 2009 πχ ασχολήθηκα κ τερμάτισα μονο το far cry 2 και το left 4 dead.Φέτος όταν ήμουν στρατό στη Σαλόνικα βάραγα αρκετά συχνά κάτι νετάδικα μέσα στην απελπισία μου.Τώρα πάλι μέχρι να τελειώσει το σπίτι μόνο σερφάρισμα από το κινητό.Πάντως πάντα πιστεύω θα τον παρακολουθώ στενά το χώρο ανεξάρτητα από το πόσο παίζω προσωπικά.

 

* Τα κινητά μου μέσα!Για κάποιο ανεξήγητο λόγο κατά την υποβολή της απάντησης το τελευταίο τμήμα του μηνύματος χάθηκε κ δεν έχω το κουράγιο να το ξαναγράψω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...