Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες την βδομάδα παίζετε videogames


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

well, υπαρχει ενα προγραμμα το οποιο υποστιριζει τα περισσοτερα παιχνιδια και μετραει ποσες ωρες την εβδομαδα παιζετε.εγω παιζω κατα μεσο ορο 90 ωρες την εβδομαδα.

μπορειτε να κανετε ενα acc στο σιτε, xfire.com και κατεβαζετε το προγραμμα απλα :)) ετσι ξερετε ακριβης ποσες ωρες πεζετε\

ναι και το προφιλ μ

http://www.xfire.com/profile/troublemaker96/

 

E? Εχεις παιξει γυρω στις 900 ωρες σε 2 παιχνιδια? Ε αυτο ειναι που λενε οτι οι mmoαδες καιγονται. Και γω που νομιζα πως με 200+ ωρες στο FF7 εχω υπαρξει υπερβολικος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

E? Εχεις παιξει γυρω στις 900 ωρες σε 2 παιχνιδια? Ε αυτο ειναι που λενε οτι οι mmoαδες καιγονται. Και γω που νομιζα πως με 200+ ωρες στο FF7 εχω υπαρξει υπερβολικος!!

εχμ ναι, τα εχω λιωσει αυτα τα διο παιχνιδια,βεβαια εχω και ρεαλ λιφε, αλλα οταν τ ειχα αρχισει πραγματικα ειχα καει και συνεχισα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Θυμαμαι βεβαια με φιλαρακια δικτυακο το καταφεραμε 49 ωρες συνεχομενα....

με μικρες στασεις αναγκης....

 

δεν ήταν καλύτερα τότε;

Τώρα μάλλον πρέπει να φτιάξουμε ενα Θέμα "Πόσες ώρες την εβδομάδα έχετε ελεύθερο χρόνο".

Μιας και απο τις δουλείες (προσοχή στον τονισμό), δεν πιστεύω οτι υπάρχει χρόνος για ΖΩΗ, πόσο μάλλον για Games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο Football Manager παίζω τωρά 8-9 ώρες την εβδομάδα.Έχω παιχνίδια ακόμα στο νάιλον,το Batman Arkham Asylum,Mass Effect 2,Shadow of Colossus.νομίζω πάντως πήγαν οι εποχές που γεμίζαν τα arcades,τόσο και στο εξωτερικό,δεν είμαι σίγουρος πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...