Προς το περιεχόμενο

Πόσες ώρες την βδομάδα παίζετε videogames


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τωρα που εχουμε καλοκαιρακι 13 ωρες μεσα στο νερο μετα απω για καμια ωριτσα kickbox να ξεδωσω λιγο εξω και πλαι τα ιδια εχω λιωσει στο battlefield bad company 2 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για εμένα είναι τελείως απροσδιόριστο! Μπορεί για μια βδομάδα να μην ασχοληθώ, αλλά μπορεί και να καίγομαι για 10-15 ώρες ημερισίως. Πάντως τώρα τελευταία μόνο με κάτι flash games σκοτώνω την ώρα μου στο www.kakao.gr . Αλήθεια, γιa ταβλάκι κανείς???? (πλακωτό κατά προτίμηση ή και πόρτες)--> http://www.kakao.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=127:2011-08-18-07-54-28&catid=45:2011-08-02-06-53-40&Itemid=65

Θα είμαι εκεί όλο το βράδυ...(insomniac) ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα έλεγα οτι παίζω πολύ παραπάνω απο το κανονικό :P :P Μου τρώει απίστευτο χρόνο το gaming και η αλήθεια είναι οτι δεν το καταλαβαίνω κιόλας!! Πρέπει κάποια στιγμή να το ελαττώσω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από την εβδομάδα και το τι έχω στα χέρια μου.

Πχ τώρα που διαβάζω για εξεταστική μέχρι 2 ώρες τη μέρα, γιατί ολη μέρα σπίτι δεν παλεύεται αλλα υπάρχουν και περιπτώσεις που τρώω σχίζες με το LoL και βαράω 10ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι είχα "καεί" στο Cross Fire για περίπου 6 μήνες και έπαιζα 5 ώρες την ημέρα. (Κακό πράγμα το κάψιμο) Μετά ανακάλυψα πως τα RTS Games είναι τα αγαπημένα μου παίζω (2games/ημέρα) μιάμιση ώρα την ημέρα δηλαδή γύρω στις 10 ώρες την εβδομάδα. Φυσικά αυτό θα κοπεί σε 2 εβδομάδες που αρχίζουν τα σχολεία και τα φροντιστήρια. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

well, υπαρχει ενα προγραμμα το οποιο υποστιριζει τα περισσοτερα παιχνιδια και μετραει ποσες ωρες την εβδομαδα παιζετε.εγω παιζω κατα μεσο ορο 90 ωρες την εβδομαδα.

μπορειτε να κανετε ενα acc στο σιτε, xfire.com και κατεβαζετε το προγραμμα απλα :)) ετσι ξερετε ακριβης ποσες ωρες πεζετε\

ναι και το προφιλ μ

http://www.xfire.com/profile/troublemaker96/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...