Προς το περιεχόμενο

Mouse scroll settings


Gregorkrik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδία αυτό το scroll στο mouse πως ρυθμίζεται στα Ubuntu 10.04;Πάει πολύ γρήγορα και δεν μπορώ να του κατευάσω ταχύτητα!Θύμάμαι ότι το ρύθμισα απο κάπου κ του ανέβασα ταχύτητα αλλά τώρα δεν μπορώ να βρώ απο πού!Αν έχει κανείς καμία ιδέα!Το ποντίκη είναι αυτό στην παρακάτω photo 28951522241740296360.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση στο προβλημα ειναι καπως κουλη...αν εχεις και windows(που λογικα θα εχεις)οταν τα χρησιμοποιεις και μετα πας να μπεις στο linux παει πολυ γρηγορα...το μονο που πρεπει να κανεις ειναι ενω εισαι σε linux να αποσυνδεσεις και να ξανασυνδεσεις το δεκτη απο το pc σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λυση στο προβλημα ειναι καπως κουλη...αν εχεις και windows(που λογικα θα εχεις)οταν τα χρησιμοποιεις και μετα πας να μπεις στο linux παει πολυ γρηγορα...το μονο που πρεπει να κανεις ειναι ενω εισαι σε linux να αποσυνδεσεις και να ξανασυνδεσεις το δεκτη απο το pc σου...

 

Από περιέργεια.. πως την βρήκες την λύση; Είχα το ίδιο πρόβλημα και είχα φάει πολλά πακέτα... πολλά φορμάτ και reinstall για να δω μπας και φτιάξει και κάπως τυχαία το βρήκα και εγώ. Μεγάλη ανακούφιση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια.. πως την βρήκες την λύση; Είχα το ίδιο πρόβλημα και είχα φάει πολλά πακέτα... πολλά φορμάτ και reinstall για να δω μπας και φτιάξει και κάπως τυχαία το βρήκα και εγώ. Μεγάλη ανακούφιση :)

 

επειδη παει πολυς καιρος δε θυμαμαι ακριβως...σιγουρα το ειχα γραψει στο google και (κλασσικα) ηταν στα πρωτα αποτελεσματα...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πλάκα κάνεις έτσι???χαχαχαχα....η πιο κουλή λύση που έχω δεί αλλά πολύ αποτελεσματική!Thanks a lot!Δουλευει μια χαρά.... κ είχα σπάσει το κεφάλι μου να ψάχνω και δεν βρήκα και τπτ!!Ευχαριστώ και πάλι!:)

 

---------- Προσθήκη στις 00:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:03 ----------

 

Ρε παιδία και κάτι άλλο!Πείραξα το πάνελ στα ubuntu και έβγαλα το εικονίδιο του ηχου και το εικονίδιο του network connection!Πατάω δεξί κλίκ στο πάνελ >add to panel....αλλά δεν μου έχει επιλογή ώστε να ξαναβάλω αυτά που έβγαλα!Καμια ιδέα??ευχαριστω πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...