Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's H.A.W.X. 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, περιμένω τηλέφωνο απ'το θείο.. ΤΙ ΣΚΑΤΑ, ΠΕΘΑΝΕ;

 

Δε τη παλεύω άλλο. Κοίτα που το κατάφερε η ubi και με έκανε και μου πέρασε απ'το μυαλό η ιδέα της αγοράς. Έφυγε βέβαια, αλλά είναι μεγάλο θέμα και το ότι πέρασε.. Αν μάθετε κάτι, κρυπτογραφήστε το και ενημερώστε ASAP. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DRM VS Crackers 3-0*

 

*Αν μετρήσουμε απο την ημέρα που κυκλοφόρησε το παιχνίδι ειναι περίπου τρείς μήνες(καθε μήνας και γκοολ!)

Υ.Γ.Αν δεν μου απατάει η μνήμη μου το μεγαλύτερο διάστημα για να ''σπ@σουνε'' παιχνίδι ήτανε τρείς με τέσσερις μήνες νομίζω το splinter cell chaos theory τα έιχανε βρεί λιγο σκούρα τωρα με το DRM (όπως και με το ΔΝΤ ενα πράγμμα)τα βρήκανε σκούρα καθώς και η Electronic Arts υοθετεί την ίδια η παρόμοια μέθοδο στο καινούριο παιχνίδι της Dead Space 2.

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εχω κοιταξει και πολυ, αλλα ρε Ghost δε νομιζω να μπορεις να πεις και το HAWX1 καλυτερο.. so και το λιγο καλυτερο tesselation καλο θανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα βρήκανε σκούρα καθώς και η Electronic Arts υοθετεί την ίδια η παρόμοια μέθοδο στο καινούριο παιχνίδι της Dead Space 2.

 

 

 

Το παίρνω πίσω παιδιά ξεφτίλα :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ήταν κάτι τρελό το HAWX αλλά (για PC players) ήταν ένα arcade flight game στο στυλ του Ace Combat που δεν είχαμε και ήταν enjoyable.

 

To 2 όμως... μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο. :/

 

Πάντως η μουσική που άκουσα στο YT μου άρεσε, αλλά γενικά τα παιχνίδια με την σφραγίδα Tom Clancy έχουν καλές μουσικούλες. :P

(εκτός του USA saves the world for the Nth time.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν γαμάτο Arcade. Ήμουν μεγάλη fan των Ace Combat στο PS, και τώρα με τέτοιο Monitor και ένα καλό joystick ήταν ότι έπρεπε το HAWX, το χάρηκα πολύ.

Δες που σε λίγο θα μας καταφέρουν με τα drm τους και θα αγοράζουμε τα Games, ενώ καταφέραμε και ρίξαμε την πλειοψηφία τους κάτω από το, λογικότερο, ποσό των 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

εμενα τελικα μου το φερε ο θειος για ps3 ...αλλα ειναι απλα μια επαναληψη του πρωτου με μερικες παιδικες προσθηκες ..αντι να το κανουν λιγο πιο simulation εβαλαν απλα να προσγειωνεσε και να απογειωνεσε με το πατημα ενος κουμπιου /μονο για να περνας την ωρα σου αν βαριεσε παρα πολυ ....και αν σαρεσει η αισθηση του να πετας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Demo έχει βγεί για να δούμε κατά πόσο ανταποκρίνεται σε αυτά που λέει και κατά πόσο είναι βελτιωμένο σε σχέση με το 1;

Όχι.Το αγοράζουμε; Όχι.Έτσι απλά.Και να βάλουν το DRM τους εκεί που ξέρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Mετα απο τοσους μηνες μπορω να το παιξω αν το προμηθευτω απο τον θειο??Οσο και εψαξα δεν καταφερα να το κανω να παιζει.Αν ξερει καποιος ας μου στειλει λινκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...