Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλο πάλι και τούτο...

 

Πήγα να αγοράσω το Made in Hell bundle από το indiegala, πληρώνω μέσω paypal balance, και μου έρχεται το ακόλουθο mail...

Our security systems revealed a suspicious activity for your transactions,  so your transaction has been scheduled for reviewing.If you think this is an error please contact [email protected].

Έχει κανείς ιδέα τι ηλιθιότητα είναι αυτή? Έχω ελάχιστα πάρε δώσε με το indiegala και σαν πρώτη συναλλαγή, με εξαίρεση μερικά free games, δε μου κάνει καθόλου καλή εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνε πλάκα να μου βγουν ξινά τα τρία δολλάρια του Deadly Premonition με τους σκιτζήδες...

 

Έστειλα mail στο support τους και περιμένω, πέρα από την απόδειξη πληρωμής με Paypal δε μου έχουν στείλει ούτε τιμολόγιο ούτε κάποιο reference number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση. προσπαθω να αγορασω μεσω steam το πακετο hitman αλλα η καρτα μου τρωει ακυρο. με Paysafe μπορω να αγορασω? εχει δοκιμασει κανενας? επισης paysafe μπορω να αγορασω απο ebay? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση. προσπαθω να αγορασω μεσω steam το πακετο hitman αλλα η καρτα μου τρωει ακυρο. με Paysafe μπορω να αγορασω? εχει δοκιμασει κανενας? επισης paysafe μπορω να αγορασω απο ebay? 

Paysafe δεν δέχεται το steam. Δοκίμασε με paypal με την μέθοδο request!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέχεται κανονικά PaySafe το Steam

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8360-WEJC-2625

Δεν δέχεται, μόλις τώρα προσπάθησα για να το επιβεβαιώσω. Δεχόταν στο παρελθόν, οπότε μήπως η σελίδα είναι "παλιά"; Εσύ δοκίμασες να αγοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δέχεται, μόλις τώρα προσπάθησα για να το επιβεβαιώσω. Δεχόταν στο παρελθόν, οπότε μήπως η σελίδα είναι "παλιά"; Εσύ δοκίμασες να αγοράσεις;

Χμ, έχεις δίκιο. 

Έχω κάποιους μήνες να αγοράσω, αλλά τότε μόνο με paysafe έπαιρνα

 

post-67232-0-21797500-1446419601_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσέκαρα μόλις: Το Steam δεν δέχεται Paysafe. Ούτε και το Origin παρότι έχει την Paysafe σαν διαθέσιμο τρόπο πληρωμής.

 

Εχει ορισμένες καλές προσφορές αυτήν την περίοδο το Origin (λήγουν σήμερα ή αύριο αν δεν κάνω λάθος) όπως για παράδειγμα το Battlefield 4 για 9,99 Ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...