Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγνωμη για το off topic η τραπεζα πειραιος εχει μπλοκαρει το humble bundle  ξερετε καποιον αλλο τροπο για να αγορασουμε? επισης ξερετε αν και το steam ειναι μπλοκαρισμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για το off topic η τραπεζα πειραιος εχει μπλοκαρει το humble bundle  ξερετε καποιον αλλο τροπο για να αγορασουμε? επισης ξερετε αν και το steam ειναι μπλοκαρισμενο?

Δεν ειναι ετσι, ριξε μια ματια στα θεματα για τα capital controls, θα βρεις πολλους τροπους προς δοκιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πέρασε απαρατήρητο το ΠΟΛΥ ωραίο Humble Jumbo Bundle. Χωρίς να έχουν ξεκλειδωθεί όλα τα παιχνίδια είναι εξαιρετικά πλήρες πακέτο.

 

https://www.humblebundle.com/

 

Όλα τα παιχνίδια πλήρη με DLC, η πρώτη γραμμή χωρίζει το average tier, η δεύτερη το 9$ tier

 

Insurgency

Men of War: Assault Squad (δεν είχα τη χαρά να ασχοληθώ αλλά έχω δει θετικά σχόλια)

Abyss Odyssey (πολύ ιδιαίτερο roguelike scrolling beat'em up, με καθαρόαιμους fighting μηχανισμούς που εμπεριέχουν counters, frame blocks κλπ, η αισθητική του είναι από μόνη της λόγος αγοράς, αλλά με πληκτρολόγιο είναι σχεδόν unplayable - συστήνεται μόνο με χειριστήριο)

-------------------

Blackguards 1+2 (αφιερωμένα στο Snoob, αν θέλει να δώσει στο 2 μια ευκαιρία :P)

Contagion

--------------------

Sprintires

Divinity: Dragon Commander (μια μίξη RPG και TBS χάρτη με real time μάχες που χειρίζεσαι ένα δράκο και μια αυτοκρατορία και γενικά ιδιαίτερα διασκεδαστικό και ενδιαφέρον παιχνίδι που του έχω ιδιαίτερη αδυναμία και δε θα σταματήσω να το προτείνω στους πάντες, ειδικά σε αυτή την τιμή)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...