Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Capcom bundle στο humbe bundle!

Πολύ καλό το BTA.

Πολύ καλό γενικά! 

Αρκετοί είχαν αρχίσει να ανησυχούν ότι με το monthly bundle θα σταματούσαν πλέον να βγάζουν ποιοτικά bundles με παλιότερα ΑΑΑ παιχνίδια.. Και η αλήθεια είναι ότι το τελευταίο καιρό είχαν ρίξει λίγο τη ποιότητα. Με αυτό το bundle διαψεύδουν τις "φήμες" :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό γενικά! 

Αρκετοί είχαν αρχίσει να ανησυχούν ότι με το monthly bundle θα σταματούσαν πλέον να βγάζουν ποιοτικά bundles με παλιότερα ΑΑΑ παιχνίδια.. Και η αλήθεια είναι ότι το τελευταίο καιρό είχαν ρίξει λίγο τη ποιότητα. Με αυτό το bundle διαψεύδουν τις "φήμες" :)

 

Ναι βγάλανε κάτι της προκοπής μετά από ένα χρόνο και κάτι έγινε. Προσοχή δεν λέω ότι δεν αξίζει το συγκεκριμένο, απλά λέω ότι έπρεπε να είχαν βάλει όλο αυτό το διάστημα και ανάλογα ποιοτικά bundle!

Τέσπα πήγα να το πάρω με χρεωστική  Ταχυδρομικών mastercard ( με paypal) και μου την ακύρωσε 2 φορές. Σταμάτησα γιατί βαρέθηκα την προσπάθεια.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να θεωρηθεί προσφορά αλλά εδώ και μέρες έχει κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά το Fallout anthology.

 

Περιλαμβάνει όλους τους τίτλους της σειράς εκτός του fallout 4 μέσα σε ένα αντίγραφο μίας μίνι-πυρηνικής βόμβας που θα παράγει και τους αντίστοιχους ήχους. H τιμή είναι στα 49 ευρώ.

 

 

 

 

post-312712-0-48690200-1444763708_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βγάλανε κάτι της προκοπής μετά από ένα χρόνο και κάτι έγινε. Προσοχή δεν λέω ότι δεν αξίζει το συγκεκριμένο, απλά λέω ότι έπρεπε να είχαν βάλει όλο αυτό το διάστημα και ανάλογα ποιοτικά bundle!

Και της Namco πολύ καλό ηταν, και το βάλανε σχετικά πρόσφατα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσπα πήγα να το πάρω με χρεωστική  Ταχυδρομικών mastercard ( με paypal) και μου την ακύρωσε 2 φορές. Σταμάτησα γιατί βαρέθηκα την προσπάθεια.  

 

Χρησιμοποίησε Amazon payment. Εγώ έτσι πληρώνω όποτε παίρνω κάτι από αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να θεωρηθεί προσφορά αλλά εδώ και μέρες έχει κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά το Fallout anthology.

 

Περιλαμβάνει όλους τους τίτλους της σειράς εκτός του fallout 4 μέσα σε ένα αντίγραφο μίας μίνι-πυρηνικής βόμβας που θα παράγει και τους αντίστοιχους ήχους. H τιμή είναι στα 49 ευρώ.

 

 

 

 

Προσφορά δεν είναι must όμως είναι. Δυστυχώς τα έχω όλα τα fallout πλην του tactics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά δεν είναι must όμως είναι. Ευτυχώς τα έχω όλα τα fallout πλην του tactics.

Γλίτωσες τα έξοδα!!!

 

Στη συλλογή μου δεν τα είχα αλλά τα είχα λιώσει στον υπολογιστή του αδερφού μου πριν χρόνια. Περίμενα προσφορές για να τα πάρω ένα ένα αλλά δυστυχώς είδα σήμερα την ανθολογία και δεν κρατήθηκα. 

 

Τη μίνι-πυρηνική βόμβα απλά την αγαπάω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βγάλανε κάτι της προκοπής μετά από ένα χρόνο και κάτι έγινε. Προσοχή δεν λέω ότι δεν αξίζει το συγκεκριμένο, απλά λέω ότι έπρεπε να είχαν βάλει όλο αυτό το διάστημα και ανάλογα ποιοτικά bundle!

Τέσπα πήγα να το πάρω με χρεωστική Ταχυδρομικών mastercard ( με paypal) και μου την ακύρωσε 2 φορές. Σταμάτησα γιατί βαρέθηκα την προσπάθεια.

Εχουν βγαλει και total war bundle και tom clancy's bundle

 

Δεν ηταν και σαν τα πρωτα bundle που βγαλαν αλλα απο κατι indie games που δεινουν πολυ καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To The Deer God δωρεάν από το https://www.facebook.com/Ultrashockgaming/app_423860274383858

 

Απευθείας link για το gleam widget με το giveaway: https://gleam.io/mxBY2/the-deer-god-free-key

 

Ο κωδικός θα εμφανιστεί μετά από 7 ενέργειες

 

Χρειάζεται: Να ακολουθήσετε το γκρουπάκι στο steam.

Δεν χρειάζεται: πραγματικό email.

 

Από εκεί και έπειτα χρειάζεται twitter follow ή youtube subscribe ή/και twitch ανάλογα με το τι θέλετε εσείς.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατω λεει

"Amazon Payments and Bitcoin payments have been disabled for Humble Capcom Bundle."

 

Πράγματι, δεν με ενδιέφερε το πακέτο για να μπω στην διαδικασία αγοράς οπότε δεν το πρόσεξα.

 

Περίεργο πάντως, όσες φορές αγόρασα από Humble με amazon πλήρωνα και εχω κάνει πάνω από 10 αγορές (και με cc φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...