Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paradox sales http://store.steampowered.com/sale/paradox_2015 

και ο ατυχος αγορασα paysafe την πρωτη μερα που ξανα κυκλοφορισαν και το steam δεν τις δεχεται. θα χασω την προσφορα για το cities skyline :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει απο 11e στο g2a που ειναι το προβλημα?

γιατι στο σύνολο με payment fee βγαίνει 12,45

στο steam εχω καποιο υπολοιπο balance και με την 10ε paysafe που εχω εκανα δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Humble Bundle δίνει ανάμεσα σε άλλα τα Planetary Annihilation και Xenonauts. Με ενδιαφέρει κυρίως το δεύτερο, αλλά έχει κανείς κάποια γνώμη? Αξίζουν? Τα υπόλοιπα παιχνίδια μου είναι παντελώς αδιάφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλό είναι το Xenonauts, αλλά δεν με κέρδισε. Σαν μια ανανεωμένη έκδοση των παλιών X-Com, αλλά χωρίς τη γοητεία εκείνων των παιχνιδιών.

 

Οι αναχαιτίσεις έχουν ενδιαφέρον, είναι σαν "mini-game" και σίγουρα έχουν περισσότερη συμμετοχή του παίκτη από ό,τι οι τελείως by the numbers εκδοχές που έχουμε δει σε αντίστοιχα παιχνίδια (ένα από τα χειρότερα σημεία του νέου XCOM, για μένα).

 

Δεν ξέρω στα πόσα ξεκλειδώνει για να πω αν αξίζει ή όχι, αλλά για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί έχει ώρες παιχνιδιού, αλλά δεν είναι απροβλημάτιστη εμπειρία σε καμία περίπτωση. 

 

Συζητιέται και δεύτερο, άρα φαίνεται πως το πρώτο πήγε αρκετά καλά σε εμπορικό επίπεδο αλλά άργησε. Και δεν έφερε κάποια επανάσταση στο χώρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ισχυρίζονται ότι θα έχει επιλεγμένα indie games που δεν έχουν μπει ξανά σε bundle.

Φυσικά η πορεία του θα εξαρτηθεί από το τι παιχνίδια θα δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Free 3 game bundle στο gaming dragon. Περιέχει τα Particula, Dead Bits & Overture. Λάθος μου το 3ο game είναι το Overcast - Walden and the Werewolf.

 

http://www.gamingdragons.com/en/game/buy-free-bundle-steam-key.html

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...