Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Δεν το καταλαβαίνω αυτό, άλλες κάρτες να παιρνάνε και άλλες να απορρίπτονται. Εντωμεταξύ, δεν έχω καν σταθερές πληροφρίες ότι η τάδε γίνεται δεκτή και η δείνα όχι. Το μόνο που ξέρω είναι ότι visa και debit της Alpha μου τις απορρίπτει παντού. Κρίμα, έχω χάσει 1-2 αγορές που θα ήθελα να κάνω. Άντε να δούμε πότε θα επιτρέψουν σε όλους έστω ένα μικρό ποσό το μήνα για εξωτερικό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

planetary-annihilation  ο,96

 

http://www.bundlestars.com/store/planetary-annihilation/?utm_source=Bundle+Stars+Newsletter&utm_campaign=fa9afa8437-Bundle_Fest_Day_1_9_14_2015&utm_medium=email&utm_term=0_3437eaaeba-fa9afa8437-424696877&mc_cid=fa9afa8437&mc_eid=b537e8523c 

 

 

ήθελα να πάρω δυο :(

αλλά η πειραιως μου δεν λεει να κάνει το χατίρι 


έβαλα 1 και με σύνδεση με το αμαζον με την ιδια καρτα πήρα κλειδί ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πατήσεις Εκκίνηση θα σου πει ότι ενεργοποιήθηκε στο λογαριασμό σου, δε χρειάζεται εγκατάσταση. Μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι το έχεις και από εδώ: https://store.steampowered.com/account/licenses/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Steam Key: Blood Of Old ... indiegala ...

 

Αλλά δε βλέπω και καλές κριτικές ...  :unsure:

 

 pre pre Alpha indie ειναι. Το δοκιμασα λιγο και αμαν  τι καλές κριτικές , παρε εναν editor ας πουμε του Unreal 1 του 1998 , πετα μερικα random items και buildings και θα εχεις καλυτερο αποτελεσμα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη ειμαι εξω μπορειτε να μου πειτε μεχρι τι ωρα ειναι free το amnesia γιατι θα γυρισω πρωι σπιτι αμα ειναι να μην προλαβαινω να βρω κανενα να μου το παρει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη ειμαι εξω μπορειτε να μου πειτε μεχρι τι ωρα ειναι free το amnesia γιατι θα γυρισω πρωι σπιτι αμα ειναι να μην προλαβαινω να βρω κανενα να μου το παρει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Amnesia: The Dark Descent is completely free today! *Offer ends Wednesday at 10AM Pacific

 

Δηλαδη αν δεν κανω κανα λαθος στην μετατροπη μεχρι αυριο στις 20:00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή θέλω να πάρω το PES 2016 που κυκλοφορεί αύριο, υπάρχει περίπτωση να ισχύουν ακόμη περιορισμοί και στο Paypal και στις κάρτες; Γι΄ αυτό μου τις απορρίπτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...