Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ από GMG με χρεωστική Πειραιώς έφαγα άκυρο όταν πήγα να πάρω το BS Infinite στο 1 δολάριο. Ευτυχώς είχα στο paypal 2 ευρώ και δεν έχασα την ευκαιρία! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ από GMG με χρεωστική Πειραιώς έφαγα άκυρο όταν πήγα να πάρω το BS Infinite στο 1 δολάριο. Ευτυχώς είχα στο paypal 2 ευρώ και δεν έχασα την ευκαιρία! :P

 

περίεργο έμενα αμέσως την δέχτηκε !!(πρώην Αγροτική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deadalic bundle στο Groupees με minimum 2$

Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα να ψωνίσω από 'κει, θα δοκιμάσω αργότερα. Όποιος δοκίμασε ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ.. Halo: Spartan Bundle προσφορά στο Steam.

Αξίζει να ασχοληθεί κανείς?

 

Ευχαριστω , ωντας μεγαλος φαν της σειρας halo το πηρα ,αν κι δεν εχω ασχοληθει καθολου,διαβασα καλα λογια , ιδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι σχετικα με το humble store που εχει encore.Προσπαθω εδω και 2 μερες να κανω μια αγορα με χρεωστικη visa πειραιως και μου τη δεχετε αλλα μετα μου βγαζει αυτο το  error  .

500 Internal Server Error

The server has either erred or is incapable of performing the requested operation.

 

Εχει συμβει και σε εσας?Παντως πριν μερικες μερες ειχα παρει το weekly bunde κανονικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι σχετικα με το humble store που εχει encore.Προσπαθω εδω και 2 μερες να κανω μια αγορα με χρεωστικη visa πειραιως και μου τη δεχετε αλλα μετα μου βγαζει αυτο το  error  .

 

500 Internal Server Error

The server has either erred or is incapable of performing the requested operation.[/size]

 

Εχει συμβει και σε εσας?Παντως πριν μερικες μερες ειχα παρει το weekly bunde κανονικα

 

Με Πειραιώς webuy αγόρασα κανονικά χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...