Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://groupees.com/bm22

Προαγορά $2.5

 

Θα έχει σχεδόν σίγουρα αυτά:

 

In Verbis Virtus <-Επιβεβαιωμένο

Belladonna

Terra Nova: Strike Force Centauri <-Επιβεβαιωμένο

Ankh Anniversary

 

συν άλλα δύο, και ακόμη ένα σε φάση greenlight.

Επεξ/σία από vizolover
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να βαλατε το νεο bundle οποτε το βαζω εγω
 
Tom Clancy's με ενεργοποιηση στο Uplay.
Ενδιαφερουσα παιχνιδακια για καποιους που δεν τα εχουν + το Beta Multiplayer του SIX SIEGE για οσους δεν το πηραν δωρεαν απο την προσφορα της Nvidia. Εγω πηρα με paypal τα πρωτα παιχνιδια.

 

https://www.humblebundle.com/

1+ ευρω:

 
8,38+ ευρω:

 
10+ ευρώ η 75+ ευρω:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To humblebundle εχει ηδη αναφερθει.

 

Στα 8.39 προστεθηκαν σημερα το Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent®

 

και το Tom Clancy's EndWar™

 

Προσωπικα αγορασα το δεκαρι πολυ καλο πακετο απο αυτα που βγαινουν 1-2 φορες τον χρονο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να βαλατε το νεο bundle οποτε το βαζω εγω

 

Tom Clancy's με ενεργοποιηση στο Uplay.

Ενδιαφερουσα παιχνιδακια για καποιους που δεν τα εχουν + το Beta Multiplayer του SIX SIEGE για οσους δεν το πηραν δωρεαν απο την προσφορα της Nvidia. Εγω πηρα με paypal τα πρωτα παιχνιδια.

 

https://www.humblebundle.com/

 

1+ ευρω:

attachicon.gifδδδδ.PNG

 

8,38+ ευρω:

attachicon.gifωωωω.PNG

 

10+ ευρώ η 75+ ευρω:

attachicon.gifωωω.PNG

 

Εγω αντιθετως εφαγα ακυρο απο paypal(και εκανα την αγορα απευθειας απο την καρτα μου μεσο του humblebundle.com) πηρα ολλα τα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πώς αγοράζετε αυτό τον καιρό; Δοκίμασα χτες καθαρά από περιέργεια με πιστωτική Visa της Alpha και -προφανώς- δεν έγινε δεκτή στην Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς αγοράζετε αυτό τον καιρό; Δοκίμασα χτες καθαρά από περιέργεια με πιστωτική Visa της Alpha και -προφανώς- δεν έγινε δεκτή στην Αγγλία.

 

Καινουριο account στο paypal, μην το συνδεσεις με καρτα και βρες τροπο να του βαλεις λεφτά. Εγω βρήκα εναν αλλα θελει ωρα για να εξηγήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πώς αγοράζετε αυτό τον καιρό; Δοκίμασα χτες καθαρά από περιέργεια με πιστωτική Visa της Alpha και -προφανώς- δεν έγινε δεκτή στην Αγγλία.

Χρεωστική Enter MasterCard της Alpha σε μένα γίνεται δεκτή από τα μέσα περίπου Αυγούστου μέχρι και χθες που δοκίμασα για αγορές από Humble Store, Steam, IndieGala και IndieGameStand.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωστική Enter MasterCard της Alpha σε μένα γίνεται δεκτή από τα μέσα περίπου Αυγούστου μέχρι και χθες που δοκίμασα για αγορές από Humble Store, Steam, IndieGala και IndieGameStand.

Paypal? (ας όψεται το ebay)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ούτε με πιστωτική, ούτε με enter Visa της Alpha βλέπω να γίνεται κάτι. Καλά, την πιστωτική την απέριψε σε χρόνο dt, τη χρεωστική την πάλευε κανένα πεντάλεπτο, βαρέθηκα και ακύρωσα τη συναλλαγή. Αυτά στο GMG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωστική της Πειραιώς μου έγινε δεκτή πριν δέκα μέρες από Humble store.

Για Steam δε ξέρω, με ότι λεφτά έχουν μείνει στο wallet κάνω ότι κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giveaway keys για το TERA

 

 

https://eu.alienwarearena.com/giveaways/tera-bloodforge-pack-key-giveaway

 

TERA, one of the most-played MMORPGs on Steam, is giving away 20,000 keys to help players forge ahead of the competition. Travel through TERA’s stunning world in style on the back of a fiery black-dragon mount and enjoy TERA’s thrilling action combat as gold and experience rain down upon you. Try TERA and find out what so many Steam players are raving about.

The Bloodforge pack includes:

  • 7-day Forge mount — Ride in style on the back of this fiery black-dragon mount.
  • 7-day Bloodshadow costume — Stalk your prey from the shadows while wearing a black-leather ninja costume.
  • 7-day 50% gold boost — Reap the benefits of extra coins filling your pockets from every kill.
  • 7-day 50% experience boost — Forge ahead of the competition with extra experience from every kill.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...