Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει (σε pm) πώς λειτουργεί το bitcoin και τι προμήθεια έχει; ευχαριστώ

 

Προμήθεια υπάρχει στην αγορά από που το πάρεις. Μετά απλά το στέλνεις εκεί που θέλεις. Κάνε λίγο search έχω δημιουργήσει θέματα για το πως μπορούμε να αποφήγουμε τα capital control και να συνεχίζουμε να αγοράζουμε τα game μας :)

και φυσικά χωρίς να δίνουμε τίποτε κερατιάτικα σε παράξενους τύπους που και καλά ζητάνε λεφτά για να το κάνουν για εμάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το indiegala δίνει δωρεάν το Hyper fighters.

https://www.indiegala.com/store

Προς το παρών στέλνει σε υπάρχοντα μέλη το *Since you are a new user click here to activate* Ενώ είμαι ήδη 1 + χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάφορα λένε. Άλλοι λένε ότι έχουν ψωνίσει με χρήση πιστωτικής από κινέζικο μαγαζί και άλλοι ότι προσπαθήσανε τα πάντα αλλά τζίφος. Εγώ προσωπικά προσπαθώ από χθες να αγοράσω το humblebundle είτε με paypal είτε με απλή χρήση χρεωστικής πειραιώς και τρώω συνεχώς πόρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν Steam key για το Epigenesis: http://woobox.com/h9h6ip (χρειάζεται σύνδεση με το facebook αλλά δεν είναι απαραίτητο το like στις σελίδες που ζητάει).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα δει και νομιζα οτι ηταν μονο για παιξιμο για 1 ημερα και δεν ασχοληθηκα.

Αλλα το δινουν δωρεαν σημερα και μενει μετα στην βιβλιοθηκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. μια ερωτηση το Βioshock Triple Pack στα 8,99 αξιζει?

ειχα παιξει μονο το 1 κ μου αρεσε ,αλλα τα υπολοιπα δν τα δοκιμασα. αξιζουν?

Κατ' εμέ αξίζει και με το παραπάνω. Εγώ το είχα πάρει πριν από κανένα χρόνο στα 10,19€. Το δύο είναι καλό και το Infinite πολύ ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εχει γινει αρση των περιορισμων ακομα...εχουν ανοιξει μονο συγκριμενες κατηγοριες συναλλαγων και αυτες με ημερησιο οριο ανα τραπεζα (οχι ανα καρτα/λογαριασμο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...