Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για καλό είναι παιδιά, ευκαιρία να τερματίσουμε και κανένα από τα ήδη αγορασμένα!

 

Άσχετο, από το Eve δεν μπορείς να ανταλλάξεις in game currency με κανονικά λεφτά?

 

Και από το Second Life γίνεται, δεν μασαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, βρειτε κανα γνωστο/συγγενη/φιλο να σας περασει απο εξωτερικο μερικα φραγκα στο paypal και no problem, μετα αγοραζεις κανονικα με το balance εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν μπλοκαριστει τα ηλεκτρονικα πορτοφολια.

Εχουν μπλοκαριστει οι Ελληνικες πιστωτικες καρτες και οι τραπεζικες μεταφορες απο Ελληνικες τραπεζες.

Οποτε ισχυει σε καθε παρομοια υπηρεσια που χρησιμοποιει αυτες τις επιλογες φορτωματος/χρεωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν μπλοκαριστει τα ηλεκτρονικα πορτοφολια.

Εχουν μπλοκαριστει οι Ελληνικες πιστωτικες καρτες και οι τραπεζικες μεταφορες απο Ελληνικες τραπεζες.

Οποτε ισχυει σε καθε παρομοια υπηρεσια που χρησιμοποιει αυτες τις επιλογες φορτωματος/χρεωσης.

Έχουν μπλοκαριστεί οι μεταφορές χρημάτων προς το εξωτερικό άρα και οι συναλλαγές με ελληνικές κάρτες προς παραλήπτες του εξωτερικού (ξένα σιτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν μπλοκαριστεί οι μεταφορές χρημάτων προς το εξωτερικό άρα και οι συναλλαγές με ελληνικές κάρτες προς παραλήπτες του εξωτερικού (ξένα σιτε)

Ακριβως, δηλ. τα ξενα σαιτ λειτουργουν κανονικα, εφοσον μπορεις να τα "φορτωσεις" με καρτα ή τραπεζικη μεταφορα απο εξωτερικο.

Φιλος μου περασε στο paypal ενα ποσό και ψωνιζω κανονικα εδω και πολλες ημερες, προχθες τσιμπησα το νεο weekly humble bundle (που ειναι παρεπιπτοντως επαναληψη ενος παλαιοτερου αλλα πολυ καλο για οσους δεν το εχουν).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panzer Corps -50% @ Steam για τους λάτρεις του casual war gaming. Μια από τις σπάνιες φορές που η Matrix βάζει προσφορά άνω του 33% σε παιχνίδι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι πράγματι αξιόλογη προσφορά, και αφορά τα εκτενέστατα και επίσης αξιόλογα DLC που εξειδικεύουν τις διάφορες εκστρατείες, σε Βόρεια Αφρική, από τη σκοπιά των Συμμάχων κτλ.

 

Επίσης σε έκπτωση της τάξης του 25% (από τα 19,99 στα 14,99) το Chaos Reborn του Julian Gollop (X-Com): από τα πιο αξιόλογα ΕΑ που έχω δει, προστέθηκε πρόσφατα και single-player campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. επειδη το ανιψακι μου θελει να παιξει το μπατμαν απο την αρχη βρηκα αυτο στο ebay κ ειναι απο Ινδια. επειδη δν ξερω πολλα απο αγορες μεσω ιντερνετ θα παιζει στον υπολογιστη?

 

Link.png Site: Batman:Arkham Asylum

 

κ επειδη διαβασα αυτα που γραφετε αλλα δν πολυ καταλαβα ,δν μπορω να το παραγγειλω δλδ με μαεστρο Η με paypal που θα τραβηξει απο την καρτα που εχω συνδεσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. επειδη το ανιψακι μου θελει να παιξει το μπατμαν απο την αρχη βρηκα αυτο στο ebay κ ειναι απο Ινδια. επειδη δν ξερω πολλα απο αγορες μεσω ιντερνετ θα παιζει στον υπολογιστη?

 

Link.png Site: Batman:Arkham Asylum

 

κ επειδη διαβασα αυτα που γραφετε αλλα δν πολυ καταλαβα ,δν μπορω να το παραγγειλω δλδ με μαεστρο Η με paypal που θα τραβηξει απο την καρτα που εχω συνδεσει?

 

Οχι δεν μπορεις να κανεις αγορα απο εξωτερικο προς το παρον, ουτε με paypal ουτε με πιστωτικη/χρεωστικη απευθειας.

 

Απο Ελλαδα δοκιμασε αυτο που εχει τα 3 πρωτα Batman games : http://www.you.gr/proionta/pc-parts/paichnidia-(1)/paichnidia-pc/batman-triple-pack-arkham-asylum-city-origins-(pc)

 

Αν δεν τα θες ολα μαζι κοιτα στα μαγαζια εδω :¨http://www.skroutz.gr/s/262756/Batman-Arkham-Asylum-Game-Of-The-Year-Edition-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μπορεις να κανεις αγορα απο εξωτερικο προς το παρον, ουτε με paypal ουτε με πιστωτικη/χρεωστικη απευθειας.

 

Απο Ελλαδα δοκιμασε αυτο που εχει τα 3 πρωτα Batman games : http://www.you.gr/proionta/pc-parts/paichnidia-(1)/paichnidia-pc/batman-triple-pack-arkham-asylum-city-origins-(pc)

 

Αν δεν τα θες ολα μαζι κοιτα στα μαγαζια εδω :¨http://www.skroutz.gr/s/262756/Batman-Arkham-Asylum-Game-Of-The-Year-Edition-PC.html

Πιστευεις οτι αξιζει να το παρω οταν εχω το Batman : Arkham City Goty στο Steam? κ το αλλο επισης GOTY ειναι στο ebay αλλα αφου δν μπορω να το αγορασω... οχι οτι ξερω τι ειναι το GOTY :) νομιζω οτι εχει καποια επιπλεον μεσα?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ηδη εχεις το Arkham City, τοτε απλα αγορασε το Arkham Asylum σε physical box απο καποιο ελληνικο καταστημα, την ιδια τιμη εχουν πανω-κατω με την τιμη που βρηκες στο ebay. Παντως σε Steam Key εχει παιξει και σε πολυ χαμηλες τιμες αλλα προς το παρον δεν μπορεις να κανεις αγορες μεσω ιντερνετ λογω των τραπεζων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...