Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Επιτέλους και νόμιζα οτι είμαι ο μόνος! Ποιάς τράπεζας κάρτα έχεις αν επιτρέπεται?

Έχω αρχίσει και πιστεύω οτι κάτι παίζει με τα χτεσινά γεγονότα γιατι με το ίδιο paypal αγόραζα games μέχρι προχτές στα steam sales και εννοείται οτι ακόμα έχει λεφτά μέσα η κάρτα...

 

Εθνική. Θα δοκιμάσω άλλη μια τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι πιστωτικές ελληνικές κάρτες είναι μπλοκαρισμένες στο εξωτερικό. Δοκίμασα από το βράδυ τρεις τέτοιες και καμία δεν δούλευε. Οι μόνες που μου δουλεύουν κανονικά είναι αυτές που έχω από εξωτερικό και τις φορτώνω με Bitcoin και φυσικά γενικά οι αγορές με Bitcoin. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι πιστωτικές ελληνικές κάρτες είναι μπλοκαρισμένες στο εξωτερικό. Δοκίμασα από το βράδυ τρεις τέτοιες και καμία δεν δούλευε. Οι μόνες που μου δουλεύουν κανονικά είναι αυτές που έχω από εξωτερικό και τις φορτώνω με Bitcoin και φυσικά γενικά οι αγορές με Bitcoin. 

 

Ευκαιρία είναι αντί να αγοράζουμε, να κάνουμε μία παύση, μπας και παίξουμε όσα έχουμε αγοράσει, με την ελπίδα να τα παίξουμε κάποια στιγμή στο μέλλον :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνική. Θα δοκιμάσω άλλη μια τώρα.

Πειραιώς Visa prepaid εχω εγώ της πρώην Κύπρου.

Δοκίμασα ξανά πριν λίγο αλλα έφαγα και πάλι άκυρο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμποδια και απο Paysafe στις αγορες https://www.paysafecard.com/el-gr/lp-products/important-information/

Και εγώ έλαβα ενημερωτικό email.... όλα τα 'χαμε, αυτό ήταν το κερασάκι στη τούρτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Eλληνικές κάρτες δεν μπορούν πλέον να χρησιμοποιούνται για αγορές εκτός Ελλάδας. Άρα ούτε Paypal ούτε τπτ.

http://www.newsit.gr/ellada/capital-control-kleistes-trapezes-pistotikh-karta/413690

 

Υπομονή και τα καλύτερα πλησιάζουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...