Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ήρθε αμέσως το e-mail με το κλειδί του παιχνιδιού; Ρωτάω γιατί έχει περάσει μια ώρα περίπου από την πληρωμή και ακόμα τίποτα.

Χθές που το πήρα, σε ένα 2ωρο περίπου ήρθε.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι δεν με αφήνει να το αγοράσω με paypal... Λέει error processing paypal transaction κλπ.

Φυσικά έχω χρήματα στην κάρτα... Λες να έχει να κάνει με τα διάφορα σημερινά γεγονότα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι δεν με αφήνει να το αγοράσω με paypal... Λέει error processing paypal transaction κλπ.

Φυσικά έχω χρήματα στην κάρτα... Λες να έχει να κάνει με τα διάφορα σημερινά γεγονότα?

Με τίποτα, δεν γίνεται ξαφνικά να διακόψουν τις συναλλαγές. Ίσως να παρέλειψες κάποια από τα στοιχεία που ζητάει ή έκανες κάποιο λάθος με την επιλογή χώρας. Δοκίμασε ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω κάνει πόσες φορές ηδη, με τσεκαρισμένα όλα τα πεδία, άλλωστε αν κάνεις κάποιο λάθος σου κοκκινίζει το αντίστοιχο πεδίο για να το διορθώσεις πράγμα που δεν συμβαίνει με μένα. Τι να πώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω κάνει πόσες φορές ηδη, με τσεκαρισμένα όλα τα πεδία, άλλωστε αν κάνεις κάποιο λάθος σου κοκκινίζει το αντίστοιχο πεδίο για να το διορθώσεις πράγμα που δεν συμβαίνει με μένα. Τι να πώ...

Δοκίμασα να το αγοράσω ξανά και δεν είχα κανένα θέμα με το paypal. Λογικά είτε κάνεις κάποιο λάθος είτε θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το support του paypal.

 

Υ.Γ Πριν λίγο μου ήρθε το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να το αγοράσω ξανά και δεν είχα κανένα θέμα με το paypal. Λογικά είτε κάνεις κάποιο λάθος είτε θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το support του paypal.

 

Υ.Γ Πριν λίγο μου ήρθε το κλειδί.

Ολοκλήρωσες δηλαδή την αγορά? Γιατί και μένα με παει στο Paypal, κανω login και πληρώνω και μετά που με πάει πάλι στο site για review των στοιχείων και πατάω το Make donation έπειτα μου πετάει το error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκλήρωσες δηλαδή την αγορά? Γιατί και μένα με παει στο Paypal, κανω login και πληρώνω και μετά που με πάει πάλι στο site για review των στοιχείων και πατάω το Make donation έπειτα μου πετάει το error

Ναι μια χαρά έγινε η αγορά. Πρέπει να πατήσεις το τελευταίο Make donation, το οποίο βρίσκεται στο τέλος της σελίδας. Ίσως εκεί κάνεις το λάθος.

 

Edit: Και το 2ο κλειδί μου ήρθε αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με $1 παίρνετε steam code για Deus Ex Human Revolution Director's Cut:

 

http://gamechangercharity.donordrive.com/index.cfm?fuseaction=donorDrive.event&eventID=503

Εγώ έκανα τη πληρωμή στης 02:18 το βράδυ και ακόμα δεν έχω λάβει το κλειδί. Τους έχω στείλει και 2 e-mails και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Πάντως στη σελίδα τους στο twitter αναφέρουν ότι υπήρξε πολύ μεγάλη κίνηση και θα προσπαθήσουν να στείλουν όλα τα εκκρεμεί κλειδιά σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ήρθε αμέσως το e-mail με το κλειδί του παιχνιδιού; Ρωτάω γιατί έχει περάσει μια ώρα περίπου από την πληρωμή και ακόμα τίποτα.

 

Mου ήρθε τα ξημερώματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα τη πληρωμή στης 02:18 το βράδυ και ακόμα δεν έχω λάβει το κλειδί. Τους έχω στείλει και 2 e-mails και δεν έχω λάβει καμία απάντηση. Πάντως στη σελίδα τους στο twitter αναφέρουν ότι υπήρξε πολύ μεγάλη κίνηση και θα προσπαθήσουν να στείλουν όλα τα εκκρεμεί κλειδιά σήμερα.

Τελικά μου ήρθε και εμένα σήμερα στις 3:30 το e-mail με το steam key. Μετά από 25 ώρες αλλά χαλάλι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ 3 φορές προσπάθησα εως τώρα με paypal και μπααααααα.

Επιτέλους και νόμιζα οτι είμαι ο μόνος! Ποιάς τράπεζας κάρτα έχεις αν επιτρέπεται?

Έχω αρχίσει και πιστεύω οτι κάτι παίζει με τα χτεσινά γεγονότα γιατι με το ίδιο paypal αγόραζα games μέχρι προχτές στα steam sales και εννοείται οτι ακόμα έχει λεφτά μέσα η κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...