Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι και το σωστοτερο θεμα για να ρωτησω,αλλα επειδη εχω πολυυυυυ καιρο να ασχοληθω με καποιο παιχνιδι(~2010) και ειδα καποιες καλουτσικες προσφορες τωρα στο steam,για πειτε ποια ειναι τα must? Σκεφτομουν να ξεκινησω με far cry 2/3 μιας και ειχα παιξει το πρωτο και μου αρεσε.Επισης ειδα και το fallout 3 και το new vegas και με εψησαν.Αλλα παραειμαι noob αυτη τη στιγμη οποτε σας ακουω. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bioshock Infinite Complete Bundle 8€

 

The BioShock Infinite: Complete Bundle includes:

BioShock Infinite base game

Columbia’s Finest DLC Pack

BioShock Infinite Season Pass

 

https://www.gameagent.com/games/bioshock-infinite-complete-bundl

Επεξ/σία από vizolover
όχι αναφορές σε μεθόδους παράκαμψης όρων χρήσης των καταστημάτων
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ευρώ θα τα έδινα, αλλά για το ίδιο το παιχνίδι πέρα από κάποια καλά λόγια δεν έχω ακούσει τίποτα οπότε μη σε πάρω στο λαιμό μου. Δεν έχω ιδέα επίσης για κατάσταση, διάρκεια κλπ, απλά συγκρινόμενο με τις τιμές των πρόσφατων hack 'n' slash τη βρίσκω λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grim Dawn με -35% στα 15 ευρώ αξίζει ρε παιδιά; Το παιχνίδι αυτό παίζει να ολοκληρωθεί τελικά ή όχι;

Κι εγώ το έχω στο μάτι, αλλά δεν θέλω να το ρισκάρω ακόμα.

Λιώσε τα Torchlight πάντως για αρχή, δές και τα Van Helsing αν θέλεις (ειδικά το 1ο) και μετά βλέπεις σε κανένα άλλο sale (μήπως προχωρήσει και η πρόοδος του παιχνιδιού).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bioshock Infinite Complete Bundle 8€

 

https://www.gameagent.com/games/bioshock-infinite-complete-bundle

Στο τέλος, μόλις πληρώνω με την paypal μου βγάζει Payment Authorization Failed.

Έχω δοκιμάσει 3 φορές....... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι και το σωστοτερο θεμα για να ρωτησω,αλλα επειδη εχω πολυυυυυ καιρο να ασχοληθω με καποιο παιχνιδι(~2010) και ειδα καποιες καλουτσικες προσφορες τωρα στο steam,για πειτε ποια ειναι τα must? Σκεφτομουν να ξεκινησω με far cry 2/3 μιας και ειχα παιξει το πρωτο και μου αρεσε.Επισης ειδα και το fallout 3 και το new vegas και με εψησαν.Αλλα παραειμαι noob αυτη τη στιγμη οποτε σας.

Όχι απλά δεν είναι το σωστότερο, είναι εντελώς λάθος. Όχι μόνο από πλευράς φόρουμ αλλά εδώ θα χαθεί το ποστ σου και θα πάει στον βρόντο. Φιλικά πάντα :)

Για game βάλε σίγουρα το tomb raider στην λίστα καθώς και όποια batman δεν έχεις παίξει από την σειρά αρκαμ βεβαίως βεβαίως και από κει και πέρα κάνε την ερώτηση σου εδώ που είναι το κατάλληλο θέμα:

http://www.insomnia.gr/topic/487272-megathread-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B9/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ που πήγα πριν να αγοράσω στο steam με paypal μου έβγαζε fail. Μπορεί να ήταν πρόβλημα του paypal αν και ξαναδοκίμασα κατευθείαν με την κάρτα και μου ξαναέβγαλε fail.

Ποιός ξέρει, μπορεί να έτυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λεω να παρω το Alien Isolation Και Conter Strike GO αλλα εχω ηδη αλλα παιχνιδια θα παιξω για την ωρα.

 

Λετε στα Xmas να υπαρχουν ξανα οι ιδιες προσφορες ή να τα παρω να τελειωνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και το borderlands 2 goty για τα dlc. Μαλακία πάντως να μην σου δίνει και δεύτερο παιχνίδι αν το έχεις αγοράσει πιο παλιά.

Aπό το steam το πήρες ή από αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έχω στο μάτι, αλλά δεν θέλω να το ρισκάρω ακόμα.

Λιώσε τα Torchlight πάντως για αρχή, δές και τα Van Helsing αν θέλεις (ειδικά το 1ο) και μετά βλέπεις σε κανένα άλλο sale (μήπως προχωρήσει και η πρόοδος του παιχνιδιού).

 

Θα το περιμένω τότε, με ενδιαφέρει ένα καλό hack and slash που ΔΕΝ είναι βαρετό. Μόνο τα torchlight δεν μου φαίνονται βαρετά από τα πρόσφατα slashers. Σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να δώσω φράγκα για ένα όχι τελειωμένο παιχνίδι που ναι μεν υποστηρίζεται κανονικότατα με περιεχόμενο και φιξαρίσματα αλλά δεν θέλω να μείνω και εκεί. Θέλω να δω ολοκληρωμένη ιστορία και περιεχόμενο για την τιμή του. 

 

Θα επισκεφτώ και πάλι τα torchlight αν είναι. Ειδικά το δεύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...