Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξόδεψα 20 ευρώ σε αυτή την περίοδο των εκπτώσεων. 14 πήγαν στο GOG και 6 στο Steam. Τα 6 ευρώ του Steam προήλθαν από κάρτες.

 

Νομίζω αυτό τα λέει όλα. Είδα μερικές ενδιαφέρουσες προσφορές, τις βρίσκω καλύτερες από άλλες εκπτώσεις που δεν ξόδευα δεκάρα, αλλά καμία σχέση με το "Gabe πάρε ό,τι έχω" που έχουμε συνηθίσει να σκεφτόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καμία σχέση με το "Gabe πάρε ό,τι έχω" που έχουμε συνηθίσει να σκεφτόμαστε.

 

Αυτό νομίζω έχει μείνει απλά σαν meme πλέον, οι τελευταίες πραγματικά καλές εκπτώσεις του Steam πρέπει να ήταν κατά το 2012. Αυτό πάντως που δεν περίμενα, ήταν ότι παιχνίδια 2+ ετών, είχαν μικρότερη έκπτωση σε daily/flash από οτι είχαν τα ίδια σε daily/flash αντίστοιχων παλαιότερων season sales. Επίσης κάποια παιχνίδια που είχα δει στο gog και περίμενα τo steam να κάνει έστω match price (πχ Gabriel Knight remastered) δεν μπήκαν καν σε daily ή flash sale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου άρεσαν τα προηγούμενα είναι μια χαρά παιχνίδι και ειδικά σε τέτοια τιμή. Δε νομίζω να βγει GOTY αλλά το season pass δεν αξίζει ιδιαίτερα. Το story DLC (Cold Heart) δεν είναι κάτι ιδιαίτερο και τα υπόλοιπα είναι challenge maps+skins.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου άρεσαν τα προηγούμενα είναι μια χαρά παιχνίδι και ειδικά σε τέτοια τιμή. Δε νομίζω να βγει GOTY αλλά το season pass δεν αξίζει ιδιαίτερα. Το story DLC (Cold Heart) δεν είναι κάτι ιδιαίτερο και τα υπόλοιπα είναι challenge maps+skins.

Σε ευχαριστώ θα προχωρήσω στην αγορά του άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...