Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Unepic -80% στο Steam. Πολύ καλό παιχνιδάκι.

To "πολύ καλό" είναι understatement θα έλεγα. :-D

 

Πληροφοριακά, είχε βγεί σε πρόσφατο Humble bundle στο φτηνό tier του $1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί λέτε για το Mass Effect 2 στα 4.39€ στο steam; Αξίζει ή μπορεί να παίξει φθηνότερα;

Επειδή ήταν σε bundle μπορείς να το βρεις σχεδόν στα 2 ευρώ σε γνωστά key stores (για steam). Στο steamstore δεν θα το βρεις φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α σήμερα έχουν πάλι καινούργιες προσφορές? Για να δούμε μήπως μπει το Dark Souls επιτέλους...

Περιμένω και εγώ τα dark souls αλλά τίποτα ακόμα. Πολύ γρήγορα πέρασαν τα sales στο steam και από τα games που ήθελα μπήκαν σε καλές προσφορές ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και εγώ τα dark souls αλλά τίποτα ακόμα. Πολύ γρήγορα πέρασαν τα sales στο steam και από τα games που ήθελα μπήκαν σε καλές προσφορές ελάχιστα.

 

Αυτό ακριβώς. Οι περισσότερες προσφορές μου φάνηκαν αδιάφορες. Μου βάλαν πχ το dying light -25% να βγαίνει στα 37.5€. Στα κλειδάδικα παίζει στα 20. Καλύτερα να μην το βγάζαν καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, το mass effect 2 τσιμπήθηκε στα 2.74$. Ευτυχώς είxα ήδη στο paypal δολλάρια και δεν χρειάστηκε μετατροπή.

 

To call of juarez gunslinger στα 3.74€ λέει; Με μια γρήγορα ματιά που έριξα δεν το βρήκα φθηνότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, το mass effect 2 τσιμπήθηκε στα 2.74$. Ευτυχώς είxα ήδη στο paypal δολλάρια και δεν χρειάστηκε μετατροπή.

 

To call of juarez gunslinger στα 3.74€ λέει; Με μια γρήγορα ματιά που έριξα δεν το βρήκα φθηνότερα.

To call of juarez προς το παρών δεν έχει ξαναπέσει κάτω από τα 3 ευρώ. Πριν ένα χρόνο το είχε το amazon στα 3,00 ευρώ. Η διαφορά είναι μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...