Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα μιλώντας, το μεγαλύτερο κακό (και αυτής) της Steam Sale είναι ότι δεν κάνει price matches το Amazon.

Προφανώς έπεσε χοντρό χέρι για αθέμιτο ανταγωνισμό αλλά όπως και να το κάνουμε, αδικούμαστε κατάφωρα από την πρακτική 1€=$1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Υπάρχει το refund system τώρα.

 

Αυτό ακριβώς. Έχεις διορία 7 μέρες για να το επιστρέψεις από τη μέρα που το αγοράσεις, με την προϋπόθεση ο in-game χρόνος σου να μην ξεπεράσει τις 2 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς. Έχεις διορία 7 μέρες για να το επιστρέψεις από τη μέρα που το αγοράσεις, με την προϋπόθεση ο in-game χρόνος σου να μην ξεπεράσει τις 2 ώρες.

14 μέρες είναι

http://store.steampowered.com/steam_refunds/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ηταν να αγοραζα το battlefield bad company 2 χθες στα 2,19 Ευρω αλλα μου ετυχε κατι και δεν το πηρα

μηπως υπαρχει περιπτωση να ξαναβγει σε προσφορα κατα το τελος των εκπτωσεων?

Γενικα συνηθιζει το steam να βαζει ξανα τα ιδια παχνιδια σε τοσο μεγαλες προσφορες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ειναι στα 5 ευρω ενταξει δεν ειναι καμια τρελη διαφορα αν σε ενδιαφερει ακομα μπορεις να το παρεις τωρα. ισως και λεω ισως γιατι δεν μπαινουν ολα τα παιχνιδια να το βαλει την τελευταια μερα που βαζει τις καλυτερες προσφορες ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιχνίδια που είναι σε flash sales μπορεί να μπουν σε dailies πριν το encore (την τελευταία μέρα). Και το αντίθετο. (Δεν είμαι σίγουρος για τα community deals - νομίζω ότι παίρνουν παιχνίδια από άλλο "pool"). Οπότε η πιθανότητα υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους αγόρασα το παιχνίδι που το είχα καημό, με τον τρόπο που ήθελα!

 

Train Simulator 2015 (χωρίς τα DLC) στο -80% που είναι τώρα, με χρήματα που έβγαλα από τις κάρτες του Steam :D

 

Η χαμηλότερη τιμή του ήταν κάπου κοντά στα 3 με έκπτωση 90 ή 95% αλλά δεν παραπονιέμαι, τζάμπα μου ήρθε έτσι κι αλλιώς.

 

Πάμε τώρα να ανεβάσουμε το wallet!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να δουμε σε flash sale το far cry 4 ή ειναι πολυ καινουργιο;

Γενικα παιζει να το δουμε φθηνοτερα απο οτι ειναι τωρα;

έχουμε πεί,ότι μπένει  σε προσφορά ημέρας δεν θα πέσει κιάλο η τιμή του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...