Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρατάει όσο πρέπει.
Αυτό είναι ένα από τα πράγματα που κάνουν έναν τίτλο να αξίζει.

 

Παιχνίδι είναι, όχι φασόλια που τα παίρνεις με το κιλό.
Η διάρκεια πρέπει να είναι σωστή, όχι να κρατάει 25 ώρες να ψοφάς από τη βαρεμάρα μέχρι να το παρατήσεις τελικά.

 

Αν παρ' όλα αυτά το θεωρείς μικρό για τα λεφτά που ζητάνε, καλά έκανες και δεν το αγόρασες τόσο καιρό.
Τώρα που η τιμή είναι στο πάτωμα δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Kαι Betrayal at Krondor, τι αναμνήσεις... Εκείνοι οι γρίφοι για να ξεκλειδώσεις τα κιβώτια, οι μάχες που ήταν σαν σε επιτραπέζιο.

 

Ωραίες εποχές. Χλιαρότατο το sequel, χωρίς συμμετοχή βασικών συντελεστών.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο Greenman, το Mafia II Complete Pack (Mafia II και τα DLC Joe's Adventure, Renegade Pack, Jimmy's Vendetta, Greaser Pack, Vegas Pack, Warhero Pack και Made Man Pack) στα €7,35 εφόσον γίνει χρήση, πέραν της προσφοράς, και του κουπονιού GRAB25-PERCNT-OFFNOW -το οποίο ισχύει γενικά στο site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΤΑΞΕΙ

 

Panzer General 2 στα 2,5 ευρώ περίπου στο GOG.

 

http://www.gog.com/game/panzer_general_2

 

Απλά προσκυνώ, έχω αγοράσει 3 παιχνίδια από GOG και κανένα από Steam αυτές τις μέρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Aπό περιέργεια, περισσότερο, το Scorched Earth πού έχει εξαφανιστεί; Μου κάνει εντύπωση το ότι έχουν το 3D assault αλλά όχι το (ανώτερο) SE.

 

Y.G. και special edition Lords of Magic, για να μαθαίνουν οι νεότεροι και να θυμούνται οι παλαιότεροι πώς ήταν όταν δεν υπήρχε internet για ένα στοιχειώδες patch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΤΑΞΕΙ

 

Panzer General 2 στα 2,5 ευρώ περίπου στο GOG.

 

http://www.gog.com/game/panzer_general_2

 

Απλά προσκυνώ, έχω αγοράσει 3 παιχνίδια από GOG και κανένα από Steam αυτές τις μέρες.

όχι ρε φίλε, τι μου θύμισες τώρα... Παιχνιδάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quest Run δωρεαν απο indiegala store.

Δεν το εχει ξαναδωσει και τωρα δεν κρατανε πολυ οι προσφορες, εναλασσονται σχετικα γρηγορα.

Τελευταια εχει δωσει πολλες επαναληψεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Greenman, το Mafia II Complete Pack (Mafia II και τα DLC Joe's Adventure, Renegade Pack, Jimmy's Vendetta, Greaser Pack, Vegas Pack, Warhero Pack και Made Man Pack) στα €7,35 εφόσον γίνει χρήση, πέραν της προσφοράς, και του κουπονιού GRAB25-PERCNT-OFFNOW -το οποίο ισχύει γενικά στο site.

Περίμενα πως και πως μια καλή προσφορά για την ολοκληρωμένη έκδοση και απ'ότι βλέπω έχουμε και ιστορικό χαμηλό μετά από 2 χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quest Run δωρεαν απο indiegala store.

Δεν το εχει ξαναδωσει και τωρα δεν κρατανε πολυ οι προσφορες, εναλασσονται σχετικα γρηγορα.

Τελευταια εχει δωσει πολλες επαναληψεις.

Έχει και κάρτες παρόλο που δε το γράφει στο steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα παιχνιδια που ξεχωρισαν κατα την γνωμη μου περυσι ηταν το Child Of Light,δεν ξερω αν εχει παιξει τοσο χαμηλα ως τωρα αλλα ειναι κριμα που εχει το ενοχλητικο Uplay που πρεπει να περασεις για να το παιξεις :(

 

Λετε να δουμε χαμηλοτερη τιμη για Bindings Of Isaac Rebirth ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε να δουμε χαμηλοτερη τιμη για Bindings Of Isaac Rebirth ??

Για τις καλοκαιρινές εκπτώσεις όχι.

 

EDIT: Να διευκρινίσω για τους υπόλοιπους που διαβάζουν ότι αναφερόμασταν στην ημερήσια εκπτωση που δεν ισχύει πλέον, την τελευταία μέρα στο encore ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...