Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω αν θα το βρειτε σε καλυερη τιμη , παντως το This War of Mine ειναι εξαιρετικο indie παιχνιδι

 

Το έχω ακούσει πολλές φορές. Θα το κοιτάξω περισσότερο και αν με ψήσει θα το τσιμπήσω.

 

To CS:GO παίζει να πέσει πιο κάτω απο 5.5 ευρώ (-50%)?

 

Δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά. Στα προηγούμενα sales είχε 33% έκπτωση σαν βασική τιμή και έμπαινε -50% στα daily deals. Μάλλον πάντως θα πέσει λίγο ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν θα το βρειτε σε καλυερη τιμη , παντως το This War of Mine ειναι εξαιρετικο indie παιχνιδι

Το έχω στη wishlist καιρό.. Δε παίζει να πάει κ πιο κάτω, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To CS:GO παίζει να πέσει πιο κάτω απο 5.5 ευρώ (-50%)?

Όπως βλέπεις εδώ, είχε το 14' 1.99 ευρώ. Ακόμα είναι σε γενική έκπτωση, μιας και τελειώνει την τελευταία μέρα των εκπτώσεων.

Σίγουρα τις επόμενες μέρες θα το δεις είτε σε daily είτε σε flash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως βλέπεις εδώ, είχε το 14' 1.99 ευρώ. Ακόμα είναι σε γενική έκπτωση, μιας και τελειώνει την τελευταία μέρα των εκπτώσεων.

Σίγουρα τις επόμενες μέρες θα το δεις είτε σε daily είτε σε flash.

και εγώ στο 2ευρώ το είχα τσιμπίσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τότε είχαν αγοράσει πολλαπλά accounts cheaters ώστε όταν τρώνε μπαν στο ένα να βάζουν το άλλο. Και είπαν οτι τόσο χαμηλά δεν θα το ξαναρίξουν για να αποφύγουν αυτό το πρόβλημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Child of Light είναι σε πολύ ωραία τιμή. Το ήθελα για steam οπότε μια χαρά έκατσε.

 

 

ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Το soundtrack ειναι ακομα καλυτερο. Εχω βαρεθει να το γραφω σε καθε προσφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Πάλι όμως μέσω Uplay θα το παίζεις.

 

Καλά ναι αλλά προτιμώ να το έχω και στο steam. Το ίδιο έκανα και με το Valiant Hearts. :)

 

ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Το soundtrack ειναι ακομα καλυτερο. Εχω βαρεθει να το γραφω σε καθε προσφορα

 

Το έχω ακούσει από πολλούς. Από τα πρώτα παιχνίδια που θα παίξω μετά την εξεταστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Το soundtrack ειναι ακομα καλυτερο. Εχω βαρεθει να το γραφω σε καθε προσφορα

καλό είναι, αλλά με 1-2 μέρες διάρκεια που έχει δεν το λες παιχνιδάρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...