Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπώθηκε και πριν κανα 3-4 σελίδες αλλά για καλό κα για κακό: http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-889?do=findComment&comment=54069747

 

Με απλά λόγια: Αν στη σελίδα του παιχνιδιού που θέλουμε να αγοράσουμε έχει την ενδειξη: "ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ! Λήγει 22 Ιουνίου" Περιμένουμε μέχρι την τελευταία μέρα των εκπτώσεων γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα το παιχνίδι μας να μπεί σε flash ή daily sale και να πέσει πιο πολύ η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος τίμησα αρκετά το gog ώστε να μαζέψω τίτλους του παρελθόντος. Έχω βάλει σκοπό να συγκεντρώσω ότι έπαιξα τα τελευταία 20 χρόνια... Ελπίζω κάποια στιγμή να μπουν στο gog Doom και Quake.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

complete half life να φανταστώ αξίζει με τα χίλια ε?

έχω παίξει το 2 λίγο μόνο και το βρήκα εξαιρετικό αλλά δεν θυμάμαι γιατί δεν έκατσα να παίξω τα υπόλοιπα αφού μου άρεσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Darkest dungeon απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει τα τελευταια χρονια. Για μια εβδομαδα εχασα το -25% αλλα δεν παραπονιεμαι καθολου, τα αξιζει με το παραπανω.

Κατα τα αλλα αδιαφορη η πρωτη μερα και για μενα, περιμενουμε σημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...