Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εγώ κατάφερα να κάνω ένα badge πάντως.. :P Μένουν άλλα δύο..

 

Μπράβο, πώς τα κατάφερες; Μία κάρτα μου έδωσε στην αρχή (ακόμη να τη δω με τα σκαλώματα...) και μετά το απόλυτο μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που έκανα craft ένα badge απο παιχνίδι, μου έδωσε badge (χωρίς εικόνα, μάλλον δεν μπορεί να την φορτώσει).

L1 με 50ΧΡ. Βοήθησα την ομάδα να μου να defeat monsters κλπ κλπ. Το έχει κανένας άλλος..?

Εντομεταξύ μέσα στα badges που δίχνει κάρτες, δεν το έχει.. :huh:

Μπράβο, πώς τα κατάφερες; Μία κάρτα μου έδωσε στην αρχή (ακόμη να τη δω με τα σκαλώματα...) και μετά το απόλυτο μηδέν.

Με πολύ υπομονή και refresh, όλο στο προφίλ με έβγαζε, και στο τελευταίο περίμενα μισό λεπτό στο crafting.. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πφ, τρέχα-γύρευε. Πάντως, έχω την υποψία πως ένα από τα community achievements ξεκλειδώνει το Darkest Dungeon με μεγαλύτερη έκπτωση, σκοτώνετε bosses!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ok, η μέρα "ανήκει" στο Steam, όμως στο παιχνίδι μπαίνει και η Slitherine, με δικές της εκπτώσεις.

 

Θα έχει και deals of the day, οπότε οι φίλοι του είδους έχετέ το υπόψη για διασταύρωση με το τι παίζει στο Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι προσφορές είναι κάπου όλες μαζί?

γιατί απο τη wishlist βλέπω το dirt rally και το project cars -25% αλλά δεν το βλέπω στη κεντρική σελίδα.

 

ΥΓ συγχωρήστε με αλλά είμαι πολύ νέος στο steam και όχι τόσο νέος στα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι προσφορές είναι κάπου όλες μαζί?

γιατί απο τη wishlist βλέπω το dirt rally και το project cars -25% αλλά δεν το βλέπω στη κεντρική σελίδα.

 

ΥΓ συγχωρήστε με αλλά είμαι πολύ νέος στο steam και όχι τόσο νέος στα χρόνια.

 

Αυτά που λες ανήκουν στις προσφορές του sale. Λογικά θα μπουν και πιο ψηλά σε daily deal ή flash sale. Αν δεν μπουν μέχρι την τελευταία μέρα και τα θες, τα τσιμπάς τελευταία μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ελπίζω μέσα στη μέρα τους, εκεί στις δυτικές ακτές, να στρώσουν το site, γιατί η κατάσταση είναι τραγελαφική: τώρα εξαφανίστηκαν τα community achievements. Είναι που είναι μέτριο το παιχνιδάκι, αν σου κάνει και reset αυτά που πέτυχες...

 

Πάντως, έχουν μπει κάμποσα παιχνίδια της wishlist μου σε προσφορά, τώρα το θέμα είναι αν αξίζει να περιμένω για κάτι καλύτερο ή να αγοράσω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...