Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Tα "μικρά" και τα -σχετικά- καινούργια ελπίζω να βγάλουν, όχι τίτλους που τους έχουμε δει 15 φορές. Πήραμε, φτάνει.

 

Eντωμεταξύ, τα Lego με το κουπόνι -20% πολύ πιθανό να είναι ήδη σε καλύτερη τιμή στο Greenman.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tα "μικρά" και τα -σχετικά- καινούργια ελπίζω να βγάλουν, όχι τίτλους που τους έχουμε δει 15 φορές. Πήραμε, φτάνει.

 

Eντωμεταξύ, τα Lego με το κουπόνι -20% πολύ πιθανό να είναι ήδη σε καλύτερη τιμή στο Greenman.

 

Αμφιβάλλω. Θα τα βγάλουν όλα πάλι ξανά και ξανά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το φοβάμαι, αλλά θέλω να ελπίζω πως δε θα δούμε μόνο το Alan Wake σε προσφορά για δισεκατομμυριοστή φορά.

 

Κι ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε καλύτερες προτάσεις (και επιλογές) στην ψηφοφορία των χρηστών.

 

Υ.Γ. Έληξαν σήμερα οι προσφορές στο gamersgate. Άχρωμες, το Torchlight πάλι σε "προσφορά", λίγο The Walking Dead και κάτι σχολασμένα. Βγήκε μάπα και το νέο Humble Bundle, για να δούμε απόψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φοβάμαι, αλλά θέλω να ελπίζω πως δε θα δούμε μόνο το Alan Wake σε προσφορά για δισεκατομμυριοστή φορά.

 

Κι ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε καλύτερες προτάσεις (και επιλογές) στην ψηφοφορία των χρηστών.

 

Υ.Γ. Έληξαν σήμερα οι προσφορές στο gamersgate. Άχρωμες, το Torchlight πάλι σε "προσφορά", λίγο The Walking Dead και κάτι σχολασμένα. Βγήκε μάπα και το νέο Humble Bundle, για να δούμε απόψε.

 

Εγώ αν και hype-αρισμένος όπως πάντα για τα Summer και Holiday Sales, πιστεύω ότι πολλοί από μας θα ξενερώσουμε για 2 λόγους:

 

1) Δεν θα δούμε τρελές προσφορές σε τίτλους που βγήκαν μετά το περσινό καλοκαίρι.

2) Όλα τα υπόλοιπα σχεδόν τα έχουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω μια wishlist (μετά από ξεσκαρτάρισμα, κιόλας...) 42 τίτλων. Εντάξει, είναι κάποια ακυκλοφόρητα και κάποια πολύ πρόσφατα, αλλά δεν μπορεί, κάτι αξιόλογο θα βγει -θέλω να ελπίζω.

 

Και για να μην ξεχνιόμαστε και χάνουμε ευκαιρίες, στο indiegala, Frozen Synapse Prime -90% στα €2,18, ιστορικό χαμηλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια wishlist (μετά από ξεσκαρτάρισμα, κιόλας...) 42 τίτλων. Εντάξει, είναι κάποια ακυκλοφόρητα και κάποια πολύ πρόσφατα, αλλά δεν μπορεί, κάτι αξιόλογο θα βγει -θέλω να ελπίζω.

 

Και για να μην ξεχνιόμαστε και χάνουμε ευκαιρίες, στο indiegala, Frozen Synapse Prime -90% στα €2,18, ιστορικό χαμηλό.

 

Μια χαρά είσαι. Η δικιά μου έχει 22 και όπως είπες κάποια ακυκλοφόρητα και κάποια πολύ πρόσφατα. Το κακό είναι ότι συνέχεια προκύπτουν παιχνίδια εκτός Wishlist..  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ήδη έχει αρχίσει να σέρνεται το Steam.

Εγώ 15 έχω, και τα 5 τα θέλω retail.. :P

 

@Snoob

42 παιχνίδια ε..? Θα κλάψει το πορτοφόλι.. :P

 

Μπα, όπως έγραψα κάποια δεν έχουν κυκλοφορήσει καν, κάποια είναι πολύ πρόσφατα και ή δε θα μπουν καθόλου ή θα μπουν σε -15% κτλ. οπότε... δεν, και έχω και αρκετά παλιά που οι devs δεν υπάρχουν πλέον, παρατημένα στην τύχη τους, πιθανότερο είναι να τα πετύχω σε κάποιο bundle.

 

Έχω, όμως, ρεαλιστικές προσδοκίες για 3-4. Στις τελευταίες εκπτώσεις του Steam, δεν πήρα τίποτε. Και με τα ΕΑ που έχω, δεν υπάρχει και λόγος, αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινείς, έχω υλικό για χρόνια, αν κάτσω να το ξεψαχνίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...