Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως ήταν γραμμένο από ένα θέμα στο steamgift 

 

No Steam keys but DRM free game installer of Prince of Persia from GamingDragons

 

Ο installer που δίνουν μου χτυπάει ως malware!

Έτυχε και σε κανέναν άλλον ή είναι false positive του AV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες για θυμίστε μου γιατί δεν το βρίσκω, είχε παίξει ποτέ προσφορά με όλα τα DLC του Mass Effect 3 μαζεμένα;

 

Για κάποιο λόγο πεθύμησα να δω τα μπουτάκια της αγαπημένης μου Miranda.... :(

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν δωρεάν δωρεάν ( δεν με αφήνει free free free)

http://whosgamingnow.net/giveaway/jetgunner

http://whosgamingnow.net/giveaway/deadbits

 

Μια ευγενική χορηγία του godankey, το φανταστικά ηλίθιο site που μας θεωρεί όλους κατόχους static IP. :mad:

 

Το λες και goDonkey. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες για θυμίστε μου γιατί δεν το βρίσκω, είχε παίξει ποτέ προσφορά με όλα τα DLC του Mass Effect 3 μαζεμένα;

 

Για κάποιο λόγο πεθύμησα να δω τα μπουτάκια της αγαπημένης μου Miranda.... :(

 

Ευχαριστώ.

Είχε παίξει τα Χριστούγεννα του 2013 απ'το amazon.com. Αν θυμάμαι καλά περίπου στα 7€. Βέβαια έκτοτε δεν το έχω ξαναδεί ως bundle αλλά ξεχωριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, εχω δειλημμα...

 

Βρηκα το Batman Arkham Knight Premium Edition ~35E (Για Steam).. To θεμα ειναι οτι εγω θελω ολα τα παιχνδια μου σε retail μορφη και οχι σε digital...

 

Αλλα απο την αλλη εναι ωραια προσφορα

 

Γνωμες? Περι retail-digital?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το να έχεις την ευχαρίστηση του υλικού αντιγράφου ελάχιστες. Ίσα ίσα που και το physical πολύ πιθανό να πρέπει να το ενεργοποιήσεις σε κάποια online υπηρεσία οπότε και πάλι δεσμευμένος είσαι.

 

Όποτε μπορώ επιλέγω συσκευασμένες εκδόσεις, αλλά αν θεωρείς την τιμή τόσο ικανοποιητική μη νομίζεις ότι θα χάσεις κάτι - ειδικά για το συγκεκριμένο τίτλο που το πραγματικό του κόστος είναι πολύ υψηλό, με DLC - Season Pass κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, εχω δειλημμα...

 

Βρηκα το Batman Arkham Knight Premium Edition ~35E (Για Steam).. To θεμα ειναι οτι εγω θελω ολα τα παιχνδια μου σε retail μορφη και οχι σε digital...

 

Αλλα απο την αλλη εναι ωραια προσφορα

 

Γνωμες? Περι retail-digital?

Κάνε αυτό που κάνω κι εγώ : τα βρίσκω σε προσφορά digital, και μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα που πέφτουν οι τιμές των retail, το παίρνω για να το έχω και σε κουτάκι/collectors.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε αυτό που κάνω κι εγώ : τα βρίσκω σε προσφορά digital, και μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα που πέφτουν οι τιμές των retail, το παίρνω για να το έχω και σε κουτάκι/collectors.

Το 'χω κανει μια-δυο φορες αυτο αλλα για το PS3...Επειδη ειναι πρωτη φορα που ασχολουμε για αγορα απο το ιντερνετ για το PC, θελω να μου πειτε:

1) Αν το cdkeys.com ειναι αξιοπιστο

2) Αν γιενται να αγορασω χωρις να κανω λογαριασμο

3) Αν γινεται να ακυρωσω καποια παραγγελια απο τη συγκεκριμενη ιστοσελιδα

4) Aν υπαρχει κατι διαφοετικο στην εγκατασταση (με το καλο) απ'οτι με το CD (επειδη εψω διαβασει οτι εχουν αλλα launcher κλπ.)

 

Κι γενικα αν αξιζει το το παιχνιδι στα 35Ε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Δεν εχω αγορασει αλλα απ'οσο ειδα σε σχολια , κλειδαδικο ειναι με φτηνες τιμες . Δεν ειναι official reseller αλλα δεν νομιζω να εχεις θεμα

 

2) Eχει checkout ως guest κ εχει κ απευθειας με Paypal . 

 

Για το 3 δεν γνωριζω

 

Δεν νομιζω οτι θα το βρες φθηνοτερα καπου . Αν κανεις like την σελιδα τους στο facebook παιρνεις κ code για 5% εκπτωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...