Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τον best launcher afrika ειναι το key δυστυχως aka uplay.

Μολις το πηρα Deluxe απο Oυκρανο re seller χωρις shield. yolo.

Δεν εβαλα vat.

οποτε αυριο απο οτι φαινεται εχω φυγει για παραγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ακριβώς είχε διαρρεύσει δηλαδή... Η μ..... Είναι ότι το origin.com αυτά τα παιχνίδια πριν από καιρό τα είχε on the house, δωρεάν δηλαδή... Έχει καιρό να βγάλει καλό bundle η ιστοσελίδα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://prntscr.com/6wt9uu  α πολυ ωραια τα καταφερα παλι...μου εβγαζε ακριβως την ιδια μακακια στο g2a και μετα το προσπαθησα και στο steam αλλα παλι μου εβγαλε το ιδιο πραγμα.τι εγινε ρε παιδια?οταν τσεκαρω το υπολοιπο απο την paysafecard παλι ερρορ μου βγαζει (απο την σελιδα της)(το αντιστοιχο ποσο στο g2a ητανε 3.45 ευρω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα και εγω το υπολοιπα του οριτζιν και αν και δεν μου εκαναν καθολου αισθηση, τελικα πηρα το πακετακι... Μπορει  να ηταν τοσο τρομερο οσο το 1 (πραγματικα κλοπη αυτο το πακετο!) αλλα οπως και να εχει με 5 ευρα περνεις καποια καλα παιχνιδακια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον άκυρο βλέπω να έχει παίξει και στο 1€

http://steamsales.rh...n wake american

Γενικότερα για το American Nightmare παίζουν πολλές προσφορές κατά καιρούς εκεί γύρω στο ευρώ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα για το American Nightmare παίζουν πολλές προσφορές κατά καιρούς εκεί γύρω στο ευρώ..

 

0.69 ευρώ από το indiagala έχει παίξει και πόσα άλλα που δεν ξέρω οπότε standar δεν αξίζει τα 2€.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα που να αξίζει απο το rogue-like sale στο steam σ'αυτές τις τιμές? Είδα το binding of isaac το είχε χθές -90% αλλά τώρα το εχει -66% κρίμα δεν το πρόλαβα :/ Πως έγινε αυτό πάντως? Πέσαν 2 sales μαζι και ήταν -90 και τώρα που έχει το roguelike sale να έχει μικρότερη έκπτωση απο πρίν? Δεν στέκει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν στέκει, αλλά το ίδιο συνέβη και με το Desktop Dungeons, που προχτές ήταν στο -75% και τώρα στο -50%.

 

Το Indie Legends που αναφέρθηκε νωρίτερα δείχνει καλό, το σκέφτομαι αλλά έχω κάμποσο υλικό που κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες, οπότε αν το πάρω θα είναι για τη συλλογή.

 

Τα roguelike στο Steam έχουν πολλές ενδιαφέρουσες προτάσεις. Το Sunless Sea είναι εξαιρετικό αλλά περίεργο παιχνίδι (και όχι roguelike με την κλασική έννοια) , το Don't Starve παρότι ποτέ δεν κατάφερα να γίνω "καλός" σε αυτό είναι πολύ όμορφο (survival περισσότερο), για το Bionic Dues έχω ακούσει πολλά καλά και το έχω στα υπόψη μου, το Neo Scavenger έχει ένα πάρα πολύ ιδιαίτερο σύστημα μαχών και γενικά είναι διαμαντάκι αλλά θέλει υπομονή, θα χάνετε συχνά, το The Pit είναι κλασικό roguelike και έχει γούστο, το Steam Marines επίσης έχει ενδιαφέρον και, βέβαια, το Desktop Dungeons που ανέφερα πρώτο. Γενικά, έχει πολύ πράγμα, αν έβγαινε ένα bundle με αυτά το είχα αγοράσει χωρίς δεύτερη σκέψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...