Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπίζω να μη δώσει τα ίδια με των Χριστουγέννων...

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να επαναληφθούν μερικά παιχνίδια από παλαιότερα events. Στη περιγραφή δε το ξεκαθαρίζει, ενώ στο Christmas Suprise 2014 ανέφερε ότι τα παιχνίδια δεν είχαν ξαναδοθεί στο παρελθόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά φίλε μου λύσεις το πρόβλημα με την χρέωση, ενημέρωσε μας για ποια τράπεζα χρησιμοποιείς και σου έκανε λαμογιά.

 

 

Σε περίπτωση που πεις €b@nk, συγνώμη αλλά καλά να πάθεις. Παθόντας speaking

 

 

 

Φίλε πέτυχες διάνα! Η τράπεζα είναι η Eurobank. Έχεις δίκιο μέγαλα λαμόγια. Όπως άλλωστε και όλες οι τράπεζες! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Square Enix Easter Surprise 5,49e

Τι να εχει μεσα αραγε? :P

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/The-Square-Enix-Easter-Surprise.php5,49e

 

 

Προς τους έμπειρους ερώτηση : αξίζει το πακέτο ή θα έχει 1-2 σχετικά καλά και τα άλλα 3 θα είναι φόλες ? 

τις  40£ αρχική τις υπολογίζει από το steam ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους έμπειρους ερώτηση : αξίζει το πακέτο ή θα έχει 1-2 σχετικά καλά και τα άλλα 3 θα είναι φόλες ? 

τις  40£ αρχική τις υπολογίζει από το steam ?  

το χριστουγεννιατικο αξιζε και με το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skyrim Legendary στα 10.19€ στο Greenman Gaming -20% με τον κωδικό JBTBG5-7GVTE8-W2YXRV στα 8,16€ 

Lowest ever πρέπει να είναι τα 7,5€, οπότε pretty good deal I think. 

Πήρα ένα. 

 

Γενικά παίζουν εκπτώσεις σε τίτλους της bethesda στο greenman. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Skyrim Legendary στα 10.19€ στο Greenman Gaming -20% με τον κωδικό JBTBG5-7GVTE8-W2YXRV στα 8,16€ 

Lowest ever πρέπει να είναι τα 7,5€, οπότε pretty good deal I think. 

Πήρα ένα. 

 

Γενικά παίζουν εκπτώσεις σε τίτλους της bethesda στο greenman. 

Για καποιο λογο δεν δουλευε τo voucher για μενα. Ενας ακομα κωδικος που υποτιθεται δουλευε ειναι 22SLIC-KDEALS-EXCLUS (0 τυχη και μ αυτον εγω).  Οπως και να χει, τσιμπησα Doom 3 για 2.49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skyrim Legendary στα 10.19€ στο Greenman Gaming -20% με τον κωδικό JBTBG5-7GVTE8-W2YXRV στα 8,16€ 

Lowest ever πρέπει να είναι τα 7,5€, οπότε pretty good deal I think. 

Πήρα ένα. 

 

Γενικά παίζουν εκπτώσεις σε τίτλους της bethesda στο greenman. 

To 7,5€ Που αναφέρεσαι ήταν για μία ημέρα στο uplay από λάθος. Δίνανε στην ίδια τιμή το απλό Skyrim. Η συγκεκριμένη προσφορά είναι η χαμηλότερη δυνατή να αγοράσει κάποιος το Skyrim Legendary.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λογο δεν δουλευε τo voucher για μενα. Ενας ακομα κωδικος που υποτιθεται δουλευε ειναι 22SLIC-KDEALS-EXCLUS (0 τυχη και μ αυτον εγω).  Οπως και να χει, τσιμπησα Doom 3 για 2.49

Χμ, είχα 2 μπροστά μου και χρησιμοποίησα έναν απ αυτούς, δε θυμάμαι όμως ποιόν, ο 2ος είναι αυτός 20OFFM-ATTHEW-HATTON ίσως αυτός να είναι ο σωστός. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ, είχα 2 μπροστά μου και χρησιμοποίησα έναν απ αυτούς, δε θυμάμαι όμως ποιόν, ο 2ος είναι αυτός 20OFFM-ATTHEW-HATTON ίσως αυτός να είναι ο σωστός. 

Γεπ, αυτος πιανει κανονικα, -20%. Και για να μην παει χαμενος, μια και ολα τα υπολοιπα ειναι στο library, Call of Cthulu it is :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Easter Egg από τη Square Enix στα 5,49€

5 Steam παιχνίδια και exclusive offers.

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/The-Square-Enix-Easter-Surprise.php

-- Edit --

Sorry αν ειπώθηκε ποιο πάνω.

Το πόσταραν και πιο πάνω τα παιδιά.

Επεξ/σία από MSSB
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πόσταραν και πιο πάνω τα παιδιά. Πραγματικά το σκέφτομαι απο την μια, απο την άλλη έχω hitman absolution και deus ex.

Και μόνο το tomb raider που λέει ο λόγος να έδινε εγώ θα ήμουν ευχαριστημένος αλλά δεν ξέρω σίγουρα οπότε δεν ρισκάρω.

 

Link.png Site: Tomb Raider steam key 3,5 ευρώ με κωδικό #FUNISHOT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο προηγουμενο εδωσε thief: master thief edition, murdered:soul suspect, lara croft guardian of light, last remnant, deus ex fall και warlord pack για το nosgoth που στην ουσια ειναι λες και αγορασες το thief σε προσφορα και πηρες τζαμπα ολα τα αλλα. αν το αυγο ακολουθησει παρομοια τακτικη τοτε σιγουρα θα αξιζει και με το παραπανω. το κακο σε ολο αυτο ειναι οτι αν καποιος εχει μπολικα games της square μπορει να του πεσουν games που εχει ηδη. εγω το τσιμπησα παντως και θα δουμε. το πολυ πολυ να δωσουμε και κανα game σε κανα φιλο (ή συμφορουμιτη στο διπλανο νημα ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...