Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ό,τι λέει ο pigeon.

 

Από τη στιγμή που έχεις τιμολόγιο στα χέρια σου με συγκεκριμένη τιμή δεν έχουν δικαίωμα να σου κρατήσουν καπέλο, ειδικά όταν δεν αναγράφεται, γιατί απλά θα τους κάνεις μήνυση. Το 1,5 ευρώ πολύ περισσότερο μου ακούγεται για τραπεζική χρέωση, και μάλιστα σαν αυτό που χρεώνεσαι για αναλήψεις από ΑΤΜ σε άλλο νόμισμα ή από μηχανήματα εκτός ΔΙΑΣ (εμβάσματα και πληρωμές στο εξωτερικό είναι πολύ πονεμένη ιστορία σαν κόστος οπότε δε μου μοιάζει για τέτοιο). Επειδή είδα το τιμολόγιο να είναι σε λίρες ενώ εσύ αναφέρεις ευρώ, κατι δε μου αρέσει καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν τελικά φίλε μου λύσεις το πρόβλημα με την χρέωση, ενημέρωσε μας για ποια τράπεζα χρησιμοποιείς και σου έκανε λαμογιά.

 

 

Σε περίπτωση που πεις €b@nk, συγνώμη αλλά καλά να πάθεις. Παθόντας speaking

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Square Enix Easter Surprise 5,49e

Τι να εχει μεσα αραγε? :P

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/The-Square-Enix-Easter-Surprise.php5,49e

 

Από τα System Requirements το πιο ακριβό παιχνίδι από τα πέντε μάλλον θα είναι το Hitman: Absolution.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως των χριστουγεννων ηταν παρα πολυ value for money. αλλα το θεμα ειναι μην μας κατσουν παλι ιδια games. κανα final fantasy ρε παιδια;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...