Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι κλωτσιές ξεγυρισμένες που θέλουν εκεί στη valve... To borderlands 2 GOTY έχει τιμή 9€ σε εμάς και $8 στους φτωχούς τους αμερικάνους. Μετά μου λες μη το κατεβάζεις ρε συ υποστήριξε την 2k γιατί πεινάνε τα παιδάκια τους. :devil:

Υπαρχουν και χειροτερα, ειμαι διακοπες Ταυλανδη και εδω κοστιζει 145 μπατ, δηλ. 4,14 ευρω και ας εχει πεσει το ευρω τραγικα τον τελευταιο καιρο...

Σκεφτομαι να το παρω, λετε να μην παιζει οταν γυρισω Ελλαδα?

Ή να περιμενω κανα "Complete Bundle"?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και χειροτερα, ειμαι διακοπες Ταυλανδη και εδω κοστιζει 145 μπατ, δηλ. 4,14 ευρω και ας εχει πεσει το ευρω τραγικα τον τελευταιο καιρο...

Σκεφτομαι να το παρω, λετε να μην παιζει οταν γυρισω Ελλαδα?

Ή να περιμενω κανα "Complete Bundle"?

Για να έχεις πάει διακοπές Ταϊλάνδη θα έχεις μπόλικο χρήμα....να το πάρεις από Ελλάδα!

:devil:  :devil:  :devil:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^ Τι κακούλης! :P

 

Μπορεί να δήλωσε προσωρινά Ταϊλανδός για ..τυπικούς λόγους! 

@nek4d Αν δεν είναι ROW σε βλέπω να κλαίς τα μπατ σου μαζί με τον μπάτμαν. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και χειροτερα, ειμαι διακοπες Ταυλανδη και εδω κοστιζει 145 μπατ, δηλ. 4,14 ευρω και ας εχει πεσει το ευρω τραγικα τον τελευταιο καιρο...

Σκεφτομαι να το παρω, λετε να μην παιζει οταν γυρισω Ελλαδα?

Ή να περιμενω κανα "Complete Bundle"?

 

Με μια αναζητηση που εκανα για να σου ελεγα να μου παρεις καποια παιχνιδια :P καταλαβα οτι ειναι κλειδωμενα τα παιχνιδια. 

 

Εγινε μια αλλαγη στα packages, η οποια δεν μας επιτρεπει να μαθουμε μεσω του steamdb αν υπαρχει καποιο κλειδωμα. Επισης το steam εχει βαλει gift restrictions παντου και η ταυλανδη ειναι απο τις χωρες που και παλαιοτερα ειχαν περιορισμους οποτε θα εχουν και τωρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έχεις πάει διακοπές Ταϊλάνδη θα έχεις μπόλικο χρήμα....να το πάρεις από Ελλάδα!

:devil:  :devil:  :devil:

Χαχα, αν πας για πολλες ημερες, βγαινει μακραν πιο φθηνα απο διακοπες στην Ελλαδα, μονο τα εισιτηρια ειναι ακριβα B)

 

 

...

@nek4d Αν δεν είναι ROW σε βλέπω να κλαίς τα μπατ σου μαζί με τον μπάτμαν. :-)

Που το βλεπω αν ειναι row (rest of world)?

Ελα pigeon & gavros10, να το παρω και να το ενεργοποιησω, ή οταν γυρισω πισω, δεν θα παιζει καν?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, αν πας για πολλες ημερες, βγαινει μακραν πιο φθηνα απο διακοπες στην Ελλαδα, μονο τα εισιτηρια ειναι ακριβα B)

 

 

Που το βλεπω αν ειναι row (rest of world)?

Ελα pigeon & gavros10, να το παρω και να το ενεργοποιησω, ή οταν γυρισω πισω, δεν θα παιζει καν?

 

 

Κατα πασα πιθανοτητα οχι

 

1) Υπαρχει ο περιορισμος που δεν μπορεις να το κανεις gift απο περιοχη σε περιοχη. Αρα μπορει οταν ερθεις να σου πει οτι το εκανες trade και δεν ενεργοποιειται 

2) Ακομα και αν λεει οτι θελει ενεργοποιηση στην ταυλανδη, δεν θα παιζει εδω λογω ip. (Αυτο ειναι καινουργιο κολπο)

3) Δεν ειμαστε σιγουροι αν εχει οντως καποιο κλειδωμα. Γνωμη μου οτι εχει. Παρε κατι φθηνο αν θες <1 ευρω, αστο στο Inventory και οταν γυρισεις δες αν θα ειναι κοκκινισμενο. 

 

 

Καλες διακοπες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^το 3 . Πάντως πολλοί Ταιλανδοί στα trades λένε πως δίνουν ROW gifts, αλλά τα φοβάμαι και δεν πλησιάζω.

 

(Εμπειρικά: πέρνα το ποντίκι πάνω από το "Add to Cart" και δες τον κωδικό. Βάλε τον κωδικό στο steamdb.info και δες για region locks - Η μέθοδος δεν έχει 100% επιτυχία).

 

Update: ααα. καλα... :fear:

Due to a recent change by Valve package names are no longer published and as such are no longer available on SteamDB.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο groupees έχουν ένα 48ωρο bundle με Adventure Games. Τα περισσότερα -ίσως όλα- τα έχουμε δει πολλές φορές ήδη σε bundles, αλλά είναι 14 παιχνίδια για ελάχιστο ποσό $1.5 .

 

Όλα είναι για Steam (εκτός από το Schein που έχει και DRM-free έκδοση). 

 

https://groupees.com/springfling

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο groupees έχουν ένα 48ωρο bundle με Adventure Games. Τα περισσότερα -ίσως όλα- τα έχουμε δει πολλές φορές ήδη σε bundles, αλλά είναι 14 παιχνίδια για ελάχιστο ποσό $1.5 .

 

Όλα είναι για Steam (εκτός από το Schein που έχει και DRM-free έκδοση). 

 

https://groupees.com/springfling

 

Φανταστικό bundle.

 

Amerzone, Necronomicon, Post Mortem και φυσικά τα δύο Syberia είναι ΑΑΑ τίτλοι στο είδος τους και το bundle αξίζει μόνο και μόνο για αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οποιος το παρει κ δεν θελει το Syberia 1,ας στειλει ενα pm εδω...

Μετα καντο ενα forward το pm για να μαθω ποιον θα χω σε blacklist (..εκτος και εαν δηλωσει πως τα εχει διπλά, οποτε αθωωνεται).

 

Εντυπωσεις κανείς για το Rhiannon και Schein? Για καποιο λογο μου ξεφυγαν την τελευταια φορα που ειχε αντιστοιχη προσφορα το groupees.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα καντο ενα forward το pm για να μαθω ποιον θα χω σε blacklist (..εκτος και εαν δηλωσει πως τα εχει διπλά, οποτε αθωωνεται).

 

Εντυπωσεις κανείς για το Rhiannon και Schein? Για καποιο λογο μου ξεφυγαν την τελευταια φορα που ειχε αντιστοιχη προσφορα το groupees.

τι εννοεις?

δεν νομιζω να το κερδισει απο GA και να το αλλαξει...εννοω να εχει κλειδι κ να μην το θελει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...