Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

και εγώ τόσο το είχα πάρει....πλέον λόγο cheaters και πολλών 2 acount και etc δεν το κατεβάζουν κάτω από τα 5 στο steam τουλάχιστον

 

 

Η αλήθεια είναι ότι θέλω κάποια στιγμή να το πάρω απλά δεν με καίει τόσο να το πάρω τώρα οπότε έλεγα να περιμενα μπας και πέσει ξανα στα 2! Αλλά αν ισχύει αυτό που λες τότε πρέπει να το τσιμπήσω τώρα μάλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι θέλω κάποια στιγμή να το πάρω απλά δεν με καίει τόσο να το πάρω τώρα οπότε έλεγα να περιμενα μπας και πέσει ξανα στα 2! Αλλά αν ισχύει αυτό που λες τότε πρέπει να το τσιμπήσω τώρα μάλλον!

ναι φίλε εδώ και σχεδόν ένα χρόνο δεν το έχω δει κάτω από 5 αλλά για καλού και κακού περίμενε κάνα sale ώστε να το πάρεις στην χαμηλότερη τιμή  του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στα sales -50% το βαζουν πλεον, σιγα ρε παιδια ποσο να γλυτωσει πια, 2 ευρω? Παρτο τωρα να τελειωνεις

Οχι ρε συ είναι 3,5ε η διαφορα (5,50€ έχει τώρα και 2€ είναι η χαμηλότερη).

Εχω πίστη στο χοντρούλη θα δώσει καλή προσφορά σύντομα. In GabeN we trust. :P

 

Btw το έπαιξα κινέζος γιατί τσίμπησα το Borderlands GOTY (μια χαρά με το κλειδί). Μέχρι και ένα παλιό μου save (lvl41) βρήκε μόνο του B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το The Swapper είναι στα $2.99 στο Humble Store (πρέπει να είναι το historical low του). Πολύ ενδιαφέρον, όμορφο και ατμοσφαιρικό indie puzzle παιχνίδι με καλοσχεδιασμένα puzzles (και αρκετά secrets). 

https://www.humblebundle.com/store/p/theswapper_storefront

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε dual core (g2030) τρεχει; Κάρτα έχω την 7850 οπότε είμαι οκ από εκεί, αλλά αν δεν έχουν λυθεί τα θέματα με τους διπύρηνους να ξέρω να μην ασχοληθώ καθόλου.

Απλά ξέχνα το... Με 280X και G3258 δεν παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλές καθυστερήσεις πήρα το Blood Dragon από τις Ubisoft Steam sales γύρω στα 4+ ευρώ. Δεν είναι κακό νομίζω.

κ εγω...ηταν το μονο που ελειπε...τα αλλα τα εχω retail βεβαια,αλλα δεν πειραζει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...