Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τσιμπαω southpark. σαν τρελαμένος με την σειρά σε τέτοια τιμή δεν μπορώ να αντισταθώ.

τα dlc που εχει αξιζουν τιποτα? δεν τα τσεκαρα

Όχι δεν αξίζουν τα DLC, μην τα πάρεις. Στα λεφτά αυτά αξίζει, έχει πολύ γέλιο το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Cs:Go έχει 50% έκτπωση στο steam! Δεν είναι η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει αλλά για όποιον το περίμενε!

http://store.steampowered.com/app/730/?snr=1_7_7_204_150_4

 

+1 αλλά δεν κατάλαβα γιατί ..ανέβηκε η τιμή του φέτος, ακριβώς πριν 1 χρόνο 14/Μαρ/2014 το είχαν βγάλει στα 1,99€. (Μ$@$$ μου που δεν πήρα 2 κλειδιά τότε). Mεταξύ μας τόσα χρόνια άρμεγμα στην αγελάδα του CS θα ψοφήσει στο τέλος, ας βγάλουν και κανένα -90% δεν θα τους πέσει ο ποπός :P

Επεξ/σία από pigeon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 αλλά δεν κατάλαβα γιατί ..ανέβηκε η τιμή του φέτος, ακριβώς πριν 1 χρόνο 14/Μαρ/2014 το είχαν βγάλει στα 1,99€. (Μ$@$$ μου που δεν πήρα 2 κλειδιά τότε). Mεταξύ μας τόσα χρόνια άρμεγμα στην αγελάδα του CS θα ψοφήσει στο τέλος, ας βγάλουν και κανένα -90% δεν θα τους πέσει ο ποπός :P

 

και εγώ τόσο το είχα πάρει....πλέον λόγο cheaters και πολλών 2 acount και etc δεν το κατεβάζουν κάτω από τα 5 στο steam τουλάχιστον

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν αυτά στο Nuuvem, έτσι ενημερωτικά:

 

Borderlands - GOTY Edition ~3€

Borderlands 2 (απλό) ~ 3€

 

:ph34r:

Γενικά τα borderlands μόνο GOTY. Έχουν μπόλικο + τα DLC τους που όπως πάντα ξέχωρα κοστίζουν ένα καράβι λεφτά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακριβώς 3.20€ Είναι μαζί με την προμήθεια $5.22 τουτέστιν ~5€. Ίσως και για 5 αξίζει... Θα μας πουν αυτοί που το παίξαν!

ναι φίλε στα 5 είναι κομπλέ για μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε dual core (g2030) τρεχει; Κάρτα έχω την 7850 οπότε είμαι οκ από εκεί, αλλά αν δεν έχουν λυθεί τα θέματα με τους διπύρηνους να ξέρω να μην ασχοληθώ καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...