Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Alienwarearena Street fighter κλειδιά ξανά https://eu.alienwarearena.com/giveaways/super-street-fighter-iv-arcade-edition-twitter-giveaway

Φεύγουν πολύ γρήγορα.

 

Edit: Για όσους δουν αργοπορημενα και δεν προλάβουν, η Capcom θα διαθέσει άλλους 1000 κωδικούς. Για να προλάβουν την επόμενη φορά ας ακολουθήσουν την Capcom στο Twitter σε συνδυασμό με μια εφαρμογή Twitter για το κινητό πχ twitcaster για να δουν την ανακοίνωση κατευθείαν.

Σε ευχαριστω πολυ(προλαβα και τσακωσα 1) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Alienwarearena Street fighter κλειδιά ξανά https://eu.alienwarearena.com/giveaways/super-street-fighter-iv-arcade-edition-twitter-giveaway

Φεύγουν πολύ γρήγορα.

 

Edit: Για όσους δουν αργοπορημενα και δεν προλάβουν, η Capcom θα διαθέσει άλλους 1000 κωδικούς. Για να προλάβουν την επόμενη φορά ας ακολουθήσουν την Capcom στο Twitter σε συνδυασμό με μια εφαρμογή Twitter για το κινητό πχ tweetcaster για να δουν την ανακοίνωση κατευθείαν.

Τέλος τα κλειδιά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας θερμοπαρακαλούσα εαν κάποιος πρόλαβε κλειδάκι και δεν το θέλει ας μου το παραχωρήσει καθώς λόγω δουλειάς δεν το πρόλαβα!

Για όσους δουν αργοπορημενα και δεν προλάβουν, η Capcom θα διαθέσει άλλους 1000 κωδικούς. Για να προλάβουν την επόμενη φορά ας ακολουθήσουν την Capcom στο Twitter σε συνδυασμό με μια εφαρμογή Twitter για το κινητό πχ tweetcaster για να δουν την ανακοίνωση κατευθείαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας θερμοπαρακαλούσα εαν κάποιος πρόλαβε κλειδάκι και δεν το θέλει ας μου το παραχωρήσει καθώς λόγω δουλειάς δεν το πρόλαβα!

 

ανταλλασω το κλειδακι για την θέση εργασίας σου. :-P

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα από origin το δοκιμάσατε ή μέσω browser?

Εγώ μέσω browser (chrome) πήγα στην σελίδα του origin και τα πήρα από εκεί, παρόλο που δεν έχω το αρχικό παιχνίδι. Να τα παίξω βέβαια δεν μπορώ, αλλά υπάρχουν στον λογαριασμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...