Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To bta είναι απλά άψογο ιδιαίτερα αν μπεί και κάνα guardian of light απο βδομάδα (ίσως δούμε τπτ legacy of cain που δε με χαλάνε επίσης).

 

 

Τρέχει ή έτρεχε πρόσφατα μια προσφορά για όλα τα Legacy of Kain στα 5 περίπου ευρώ, στο online shop της Square Enix. Κρίμα που τα έχω όλα με τα κουτιά τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει ή έτρεχε πρόσφατα μια προσφορά για όλα τα Legacy of Kain στα 5 περίπου ευρώ, στο online shop της Square Enix. Κρίμα που τα έχω όλα με τα κουτιά τους...

 

Εν αναμονή του HB είχαν βγεί όλα τα eidos στα 80-90% μαζί με τα bundles. Το eidos anthology συγκεκριμένα που είχε όλο το hb μαζί με όλα τα tr/legacy κάτι dlc και διάφορα άλλα στα 25 ήταν ότι καλύτερο για κάποιον που δεν τα είχε ήδη. 

 

Τώρα το συγκεκριμένο bundle είναι steal στο bta μιας και μόνο το thief με εκπτωσάρα ήταν κάπου στα 7ευρώ οπότε παίρνεις δωράκι και όλα τα υπόλοιπα. Έβαλα το thief να κατεβαίνει και ανυπομονώ να γυρίσω σπίτι (και να προσπαθήσω να μη καταπιαστώ με το diablo)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν έχω νέα ( ευτυχώς ευχάριστα )  τελικά όλα καλά!!! ουφφφ B)  μετά από 10 mail που του έστειλα (και ενώ είχα πάρει τα παιχνίδια με την τιμή 5,86 χθες , τα 3 τελευταία δεν φαινόντουσαν πουθενά σε εμένα ) ...εδώ να πω πολλά ευχαριστώ στους  vizolover και  Dreyar γιατί αν δεν ήταν εδώ να μου πουν τι έπρεπε να είχα/έβλεπα μέσα στο library  για τα παιχνίδι δεν θα έβγαζα άκρη !!!! για κάποιο λόγο δεν είχα αυτήν τη επιλογή παιδιά αλλά οκ πριν από λίγο μου τα έβαλαν κανονικά κάτω από τα άλλα 3 πρώτα ) .

 

Αλλιώς είχα σκοπό να τους έκανα paypal dispute  .

Επεξ/σία από maxdore217
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα παιχνίδια στο Square Enix Bundle άνοιξε και είναι το...

 

*ταρατατζούμ*

 

Kane and Lynch Collection.

 

Απογοήτευση, για να δω αν θα αξίζει τα λεφτά μου το επόμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένα από τα παιχνίδια στο Square Enix Bundle άνοιξε και είναι το...

 

*ταρατατζούμ*

 

Kane and Lynch Collection.

 

Απογοήτευση, για να δω αν θα αξίζει τα λεφτά μου το επόμενο...

 

Ε, εντάξει τώρα είσαι υπερβολικός.

 

Τι σημαίνει «απογοήτευση»; Όταν δίνεις 7-8 δολλάρια για 6-7 ΑΑΑ τίτλους δεν μπορείς να πεις ότι δεν αξίζει, ειδικά δε όταν τα λεφτά πάνε σε φιλανθρωπίες. Αλλά και έτσι να μην ήταν, δεν αξίζουν 1 $ και τα 2 Kane and Lynch μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα bundle είναι αντικειμενικά κορυφαίο, δεν το συζητώ, και καθένα από αυτά τα παιχνίδια θα άξιζε τα 15 δολλάρια από μόνο του. Απλά τα περισσότερα τα έχω και περίμενα κάτι ξεχωριστό στο τελευταίο tier για να το αγοράσω :) Ε, το Kane and Lynch με απογοήτευσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές τιμές έχει το Gamerzheat για games αλλά δέχονται μόνο ψηφιακά νομίσματα για πληρωμές όπως bitcoin, litecoin, dodgecoin

 

http://gamerzheat.com/index.php?route=common/home

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Command & Conquer τα πάντα όλα με λιγότερο από 5€ στο Amazon:

http://www.amazon.com/Command-Conquer-Ultimate-Collection-Online/dp/B009IR1SR0/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B009IR1SR0&linkCode=as2&tag=gameshogr-20

 

Ενεργοποείται μέσω Origin. Για να παίξετε online πάτε εδώ:http://cnc-online.net/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...