Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ερώτηση γιατί δεν έχω κάνει αγορά από εκεί και μου φαίνεται καλό το πακέτο 

 

λοιπόν

ερώτηση (1) δίνω 5.85 ή 5.85+ ? και αν βλέπω σωστά μου δίνει τα 2 πρώτα 

Hitman: Absolution   Supreme Commander 2

 

και μετά μου δίνει και τα 3 άλλα ή μόνο 1 από τα 3??? ( αυτό θα παίξει καθοριστικό ρόλο στην αγορά ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 3 που ειναι στο BTA παιρνεις με τα 5.85. Επισης την αλλη βδομαδα θα προσθεσουν 2-3 παιχνιδια ακομα τα οποια θα παρεις  χωρις να δωσεις κατι εξτρα, αν εχεις πληρωσει τωρα το ΒΤΑ των 5.85.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπορείς να πάρεις τώρα την πρώτη κατηγορία $1. Και όταν μετά απο μια βδομάδα αποκαλυφθούν και τα υπόλοιπα παιχνίδια και δεις οτι αξίζουν, συμπληρώνεις την διαφορά και παίρνεις και τα παιχνίδια της ΒΤΑ κατηγορίας. Το καλό(συνήθως) είναι οτι η τιμή του ΒΤΑ κλειδώνει τη στιγμή που κάνεις την πρώτη αγορά, δε σε πιάνει δηλαδή αν ανέβει η τιμή (συνήθως πάντα ανεβαίνει).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπορείς να πάρεις τώρα την πρώτη κατηγορία $1. Και όταν μετά απο μια βδομάδα αποκαλυφθούν και τα υπόλοιπα παιχνίδια και δεις οτι αξίζουν, συμπληρώνεις την διαφορά και παίρνεις και τα παιχνίδια της ΒΤΑ κατηγορίας. Το καλό(συνήθως) είναι οτι η τιμή του ΒΤΑ κλειδώνει τη στιγμή που κάνεις την πρώτη αγορά, δε σε πιάνει δηλαδή αν ανέβει η τιμή (συνήθως πάντα ανεβαίνει).

 

εδώ στο τσακ πρόλαβα και έκανα αγορά τώρα το πακέτο μέσα σε λίγα λεπτά πήρε 10 cent πάνω.

Και τα 3 που ειναι στο BTA παιρνεις με τα 5.85. Επισης την αλλη βδομαδα θα προσθεσουν 2-3 παιχνιδια ακομα τα οποια θα παρεις  χωρις να δωσεις κατι εξτρα, αν εχεις πληρωσει τωρα το ΒΤΑ των 5.85.

 

 

Στο mail βλέπω μόνο τα 3 πρώτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπορείς να πάρεις τώρα την πρώτη κατηγορία $1. Και όταν μετά απο μια βδομάδα αποκαλυφθούν και τα υπόλοιπα παιχνίδια και δεις οτι αξίζουν, συμπληρώνεις την διαφορά και παίρνεις και τα παιχνίδια της ΒΤΑ κατηγορίας. Το καλό(συνήθως) είναι οτι η τιμή του ΒΤΑ κλειδώνει τη στιγμή που κάνεις την πρώτη αγορά, δε σε πιάνει δηλαδή αν ανέβει η τιμή (συνήθως πάντα ανεβαίνει).

 

 

Για δώσε τα φώτα σου λίγο .. έγινε κανονικά η πληρωμή αλλά το κακό είναι ότι βλέπω μόνο τα 2 πρώτα ...τα άλλα θα έρθουν αργότερο ή έγινε μ@@@ια ? ( πάντως αυτό που λες πάνω ότι μπορώ να πάρω την πρώτη κατηγορία και να κλειδώσω την τιμή δεν το βλέπω τώρα μου λέει κάπου 6.20€ για τα κάτω ενώ όταν έκανα αγορά έλεγε να δώσω πάνω από 5.85.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έρχονται αργότερα μάλλον έδωσες 1 cent λιγότερο;

 

Pay more than the average of $5.85 to unlock!

 

Δηλαδή τουλάχιστον $5.86 στη συγκεκριμένη περίπτωση.

 

Δε χρειάζεται να το ξαναγοράσεις, απλά προσθέτεις την διαφορά https://support.humblebundle.com/hc/en-us/articles/202340444-Beating-the-average-How-to-add-money-to-your-original-purchase-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να σου πω τι έγινε έδωσα μπιτ 5.86 όταν ρώτησα εδώ μιας και είχα βάλει αυτή την τιμή για σιγουριά  

στο ενδιάμεσο έκανε ένα μπρος-πίσω στην σελίδα και την ίδια ώρα είδα ότι είχε αλλάξει η τιμή 5 cent ,  

έκανα ξανά μπροστά τον chrome  που το είχα με αυτήν την τιμή στο καλάθι που είπα και ολοκλήρωσα την πληρωμή με paypal ... αυτό δεν κρατάει την τιμή που βάζεις στο καλάθι ...? 


Δεν έρχονται αργότερα μάλλον έδωσες 1 cent λιγότερο;

 

Pay more than the average of $5.85 to unlock!

 

Δηλαδή τουλάχιστον $5.86 στη συγκεκριμένη περίπτωση.

 

Δε χρειάζεται να το ξαναγοράσεις, απλά προσθέτεις την διαφορά https://support.humblebundle.com/hc/en-us/articles/202340444-Beating-the-average-How-to-add-money-to-your-original-purchase-

 

την διαφορά που έχει τώρα να βάλω δηλαδή 40 λεπτά ή το 1-2 λεπτά που μπορεί να είχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζει διαρκώς η τιμή, όταν δεν προκειται να παραλάβεις τα παιχνίδια που είναι στη κατηγορία ΒΤΑ σου βγάζει ειδοποίηση του στύλ Add $0.69 to receive BTA games.

 

 

 

την διαφορά που έχει τώρα να βάλω δηλαδή 40 λεπτά ή το 1-2 λεπτά που μπορεί να είχε?

Την διαφορά τη στιγμή που έκανες τη αγορά. Πάλι σου βγάζει μήνυμα αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζει διαρκώς η τιμή, όταν δεν προκειται να παραλάβεις τα παιχνίδια που είναι στη κατηγορία ΒΤΑ σου βγάζει ειδοποίηση του στύλ Add $0.69 to receive BTA games.

 

Δεν το έχω αυτό που λες 

εγώ βλέπω μια τιμή να τρέχει προς τα πάνω και μάλιστα μου τα έχει κλειδωμένα με την αρχική τιμή 6.25€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω αυτό που λες 

εγώ βλέπω μια τιμή να τρέχει προς τα πάνω και μάλιστα μου τα έχει κλειδωμένα με την αρχική τιμή 6.25€

Μη μπαίνεις πλεον απο τη αρχική σελίδα του humble, αυτό που θέλουμε να κάνουμε γίνεται απο την σελίδα που σου στείλανε στο email με τους κωδικούς των παιχνιδιών, αν θες κάνε με add στο steam να μιλήσουμε εκεί http://steamcommunity.com/id/canislupus_an/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω αυτό που λες 

εγώ βλέπω μια τιμή να τρέχει προς τα πάνω και μάλιστα μου τα έχει κλειδωμένα με την αρχική τιμή 6.25€

Στο e-mail σου έστειλαν ένα URL. Όταν το ανοίξεις πάνω πάνω γράφει like what we're doing click here to increase your order amount

Όταν το πατήσεις επιλέγεις custom Amount και βαζεις τη διαφορά του ποσού που πλήρωσες με τη τιμή που είχε το δεύτερο πακέτο την ώρα που έκανες την αγορά.

Παίξε λίγο με τα ποσά για να βρείς τη διαφορά.

Π.χ βάλε ένα cent 0.01.

Εγώ κλείδωσα στα 6,02 και μου ζητάει 5,02$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο e-mail σου έστειλαν ένα URL. Όταν το ανοίξεις πάνω πάνω γράφει like what we're doing click here to increase your order amount

Όταν το πατήσεις επιλέγεις custom Amount και βαζεις τη διαφορά του ποσού που πλήρωσες με τη τιμή που είχε το δεύτερο πακέτο την ώρα που έκανες την αγορά.

Παίξε λίγο με τα ποσά για να βρείς τη διαφορά.

Π.χ βάλε ένα cent 0.01.

Εγώ κλείδωσα στα 6,02 και μου ζητάει 5,02$

Δεν ξέρω αν παίζει κανέναν ρόλο αλλά τα έκανα gift τα κλειδιά  , αυτό που λες στο mail βρήκα το url αλλά δεν βρήκα καμία επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To bta είναι απλά άψογο ιδιαίτερα αν μπεί και κάνα guardian of light απο βδομάδα (ίσως δούμε τπτ legacy of cain που δε με χαλάνε επίσης).

 

Στα 15 το tr του 3ευρού και το sd που δεν είναι καν definitive δεν αξίζει. Όχι οτι δεν είναι παιχνιδάρες αλλα χίλες φορές πάρτε το bta και το tr/sd ξεχωριστά με προσοχή στο δεύτερο να είναι η definitive edition που αξίζει τα λεφτά της για pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...