Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το Outland φαίνεται ενδιαφέρον: http://store.steampowered.com/app/305050/

 

Ωπα ποτε βγηκε αυτό για PC? Θυμάμαι το έπαιζα με ένα φίλο στο PSN. Είναι τρομερό παιχνίδι για co-op, τσιμπήστε ειδικά σε αυτή τη τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Θα το πω σε φίλο που είχε ξετρελαθεί με το guacamelee να παίξει και αυτό, γιατί αυτόν τον καιρό δεν έχει τι να παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είδα να μπει. Αποκαλύφθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια στο Star Wars Humble Bundle

 

Jedi Knight 2: Jedi Outcast

 

Jedi Knight: Dark Forces 2

 

Star Wars: Starfighter

 

 

Περίμενα τα δύο πρώτα αφού υπήρχε το Academy και το Dark Forces, αλλά αντί για το Star Fighter θα μπορούσαν να είχαν το X-Wing VS Tie Fighter που για space sim είναι και ιστορικό και κορυφαίο, ή έστω το Star Wars Racer αν ήθελαν κάτι με τη νέα τριλογία. Για Galactic Battlegrounds ή Lego ούτε λόγος προφανώς, και παλι καλά που δε βάλανε τη Star Wars Monopoly, ή το εκείνο το άθλιο παιχνίδι του Phantom Menace.

 

Σαν κρυφό tier μάλλον απογοητευτικό αλλά σα συνολικό πακέτο είναι κορυφαίο. Επενδύστε άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είδα να μπει. Αποκαλύφθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια στο Star Wars Humble Bundle

 

Jedi Knight 2: Jedi Outcast

 

Jedi Knight: Dark Forces 2

 

Star Wars: Starfighter

 

 

...

Προηγούμενη σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steam Midweek Madness : http://store.steampowered.com/sale/mystery_midweek/

 

το λες και ..meh -_-

 

Διαφωνώ, για μας τους adventureάδες που ίσως θέλαμε κάποια πρόσφατα παιχνίδια σε ασφαλείς τιμές είναι εξαιρετικό.

 

Με κλειστά μάτια προτείνω τα Sherlock Holmes, Yesterday, Νext Big Thing και Tesla Effect, και από εκεί και πέρα υπάρχουν και ήδη γνωστά franchises.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ, για μας τους adventureάδες που ίσως θέλαμε κάποια πρόσφατα παιχνίδια σε ασφαλείς τιμές είναι εξαιρετικό.

Με κλειστά μάτια προτείνω τα Sherlock Holmes, Yesterday, Νext Big Thing και Tesla Effect, και από εκεί και πέρα υπάρχουν και ήδη γνωστά franchises.

 

Μα απ'αυτή την άποψη το είπα (adventurας κι εδώ), τα περισσότερα έχουν βγεί σε bundles ή σε steam daily/weekend offer λίγο πριν τις γιορτές. Κι αν δεις πολλά δεν πιάνουν ούτε τις historically lowest τιμές τους. ;)

 

Εξαρτάται βέβαια τι έχει ο καθένας στο library του, εγώ πχ. δεν είχα τα syberia όταν βγήκε το meridian4 στο groupees. Δεν ξέρω αν κάνω καλά που το θυμίζω βέβαια γιατι ο Gi0 μου υποσχέθηκε ένα ban γι'αυτό το ατόπημα. :P :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται το GoG έβαλε στην βιβλιοθήκη του το πρώτο F.E.A.R μαζί με τα 2 expansions. Για μερικές μέρς θα είναι στα 4.5 €. Πολύ δυνατό FPS Horror παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται το GoG έβαλε στην βιβλιοθήκη του το πρώτο F.E.A.R μαζί με τα 2 expansions. Για μερικές μέρς θα είναι στα 4.5 €. Πολύ δυνατό FPS Horror παιχνίδι.

 

Έπαιξα το FEAR πριν από μερικά χρόνια. Μου είχε κάνει εντύπωση η A.I. Απολαυστικό παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα το FEAR πριν από μερικά χρόνια. Μου είχε κάνει εντύπωση η A.I. Απολαυστικό παιχνίδι. 

 

Ναι η Α.Ι είναι πανέξυπνη, επίσης είναι αρκετά τρομακτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...