Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Square Enix sale και πάλι στο Steam. Επίσης Sniper Elite 3 -70% και Divinity Original Sin -40%.

 

https://steamdb.info/sales/?displayOnly=all&category=0&cc=it

 

Έχει αρχίσει και με κουράζει αυτό το πράγμα που κάνει η Square-Enix. Έχουν βγάλει κάτι τιμές από την κοιλιά τους, τόσο τραγικές που μέχρι και στις προσφορές πάλι υψηλές είναι. Και δεν το κάνουν μόνο στο Steam, το κάνουν και στο Google Play. Μιλάμε το τμήμα που τιμολογεί είναι από άλλον πλανήτη, έχουν ξεφύγει οι τύποι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχίσει και με κουράζει αυτό το πράγμα που κάνει η Square-Enix. Έχουν βγάλει κάτι τιμές από την κοιλιά τους, τόσο τραγικές που μέχρι και στις προσφορές πάλι υψηλές είναι. Και δεν το κάνουν μόνο στο Steam, το κάνουν και στο Google Play. Μιλάμε το τμήμα που τιμολογεί είναι από άλλον πλανήτη, έχουν ξεφύγει οι τύποι.

 

κυρίως τα παλιά FF που δεν έχουν πέσει ποτέ κάτω απο 50% και έχουν και τσιμπημένη αρχική τιμή. Ελεος! Προσπαθούν να βγάλουν ξανά και ξανά όσο πιο πολλά μπορούν απο τίτλους 15-20ετίας εκμεταλλευόμενοι την φήμη αυτών των παιχνιδιών ενώ υπάρχουν διαθέσιμα rom σε psx emulator. Να θες να τα στηρίξεις απο την μια αλλά απο την άλλη τέτοιο άρμεγμα λες φτάνει πια!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχίσει και με κουράζει αυτό το πράγμα που κάνει η Square-Enix. Έχουν βγάλει κάτι τιμές από την κοιλιά τους, τόσο τραγικές που μέχρι και στις προσφορές πάλι υψηλές είναι. Και δεν το κάνουν μόνο στο Steam, το κάνουν και στο Google Play. Μιλάμε το τμήμα που τιμολογεί είναι από άλλον πλανήτη, έχουν ξεφύγει οι τύποι.

 

Αν εξαιρέσεις τους FF τίτλους, όλα τα υπόλοιπα παίζουν σε μια χαρά τιμές.

Και ειδικά τα πακέτα που έχει είναι λουκούμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εξαιρέσεις τους FF τίτλους, όλα τα υπόλοιπα παίζουν σε μια χαρά τιμές.

Και ειδικά τα πακέτα που έχει είναι λουκούμια.

 

Ναι για τα FF μιλάω. Τα υπόλοιπα από τα παιχνίδια της SE που με ενδιαφέρουν τα έχω ήδη.

 

Μα δες τιμολόγηση στα FF: Το FF XIII έχει 6,5 ευρώ, όσο το FFIII! Το FFIV έχει 7.24, ακόμα ακριβότερο! Για ποιό λόγο το έχουν κάνει αυτό, μου διαφεύγει απολύτως...

 

Πραγματικά, καμία λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ψινω για το 13 κυριως μιας και δεν το εβγαλα στο Ps3 αλλα δεν ξερω αν το εχουν φτιαξει απο πλευρας αναλυσεων Fps κλπ. Αλλα το καταραμενο πιανει και τοσο χωρο στο δισκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λογικά πουλάνε και σε αυτές τις τιμές γι'αυτό είναι τόσο πάνω ακόμα 

 

Άμα το FFIV που είναι story-driven character-based J-RPG (δηλαδή το gameplay του είναι με «γύρους») πουλάει περισσότερο από το Tomb Raider που είναι real-time fast-food action 3rd-person-shooter, εγώ θα σκίσω όσα διδακτορικά έχω πάνω στο γκέιμινγκ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το FFIV που είναι story-driven character-based J-RPG (δηλαδή το gameplay του είναι με «γύρους») πουλάει περισσότερο από το Tomb Raider που είναι real-time fast-food action 3rd-person-shooter, εγώ θα σκίσω όσα διδακτορικά έχω πάνω στο γκέιμινγκ.

Χαχαχαχαχα καλα και εσυ τωρα περιμενεις αξιοκρατια απο Square Enix?? :P Και το Tomb raider το βαζουν τωρα πριν βγει το επομενο για Xbox και ξενερωσει ο κοσμος,κοινως οτι πουλησει τωρα που περναει λιγο λογω και του Uncharted 4 που θα βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυρίως τα παλιά FF που δεν έχουν πέσει ποτέ κάτω απο 50% και έχουν και τσιμπημένη αρχική τιμή. Ελεος! Προσπαθούν να βγάλουν ξανά και ξανά όσο πιο πολλά μπορούν απο τίτλους 15-20ετίας εκμεταλλευόμενοι την φήμη αυτών των παιχνιδιών ενώ υπάρχουν διαθέσιμα rom σε psx emulator. Να θες να τα στηρίξεις απο την μια αλλά απο την άλλη τέτοιο άρμεγμα λες φτάνει πια!  

Σκεψου ομως οτι ειδικα τα FF 7,8,9 ηταν απο τα πιο καλοπουλημενα παιχνιδια στο Ps store για παρα πολυ καιρο. Ασχετως που εχουν βγει παντου.Οντως πολυ αρμεγμα.

 

Εγω παντως αν και το ειχα παιξει το 13-2 στο Ps3 το τιμησα απο την προσφορα κυριως λογω των Dlc που εχει που στο ps3 κοστιζανε πολυ παραπανω και μαλλον θα παρω και το 13 για συλλογη.Ελπιζω μονο να εχουν φτιαξει τις ρημαδο αναλυσεις γιατι ηταν τραγικο το οτι τα ειχανε βγαλει αρχικα σε 720p και 30fps....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Star Wars Humble Bundle πρόσθεσε τα εξής:

Star Wars Jedi Knight II:Jedi Outcast

Star Wars Jedi Knight:Dark Forces II

Star Wars: Starfighter

 

Nice!!!

 

Πφφ.

 

Τα αναμενόμενα δηλαδή. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...