Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση παιδιά. Το dino d day που έχει τώρα δωρεάν το steam είναι μόνο γαι τις τρείς μερες και μετά πρέπει μα το αγοράσω η το βάζω τώρα και το έχω για πάντα!

http://store.steampowered.com/app/70000/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Το dino d day που έχει τώρα δωρεάν το steam είναι μόνο γαι τις τρείς μερες και μετά πρέπει μα το αγοράσω η το βάζω τώρα και το έχω για πάντα!

http://store.steampowered.com/app/70000/

για 3 μέρες είναι.....το έχει 90% 0,99 βγένει

άμα θέλεις έχω 1 key για dino d-day πες μου να στον δώσω αν είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site ναι. To bitcoin οχι. :D

 

Για όσους εχουν bitcoin είναι ότι πρέπει αυτά τα site που το δέχονται . Το επόμενο κάστρο μετά το gog, greenman είναι νομίζω το steam. για τους υπόλοιπους το γνωρίζω ότι είναι αδιάφορο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 έχει στο steam  το walkind dead και τις 2 season sta 5,75 η κάθε μια σαν τιμή από ότι είδα είναι καλή εγώ που δεν έχω παίξει κανένα να πάρω το πρώτο ή δεν παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το ετσι, θα ξεκινούσες τώρα μια σειρά απο τον δεύτερο κύκλο χωρις να εχεις δει τι γίνεται στον πρώτο? συν πως οι αποφάσεις που θα πάρεις τελειώνοντας το πρώτο εχουν συνέχεια στον δεύτερο κύκλο. και γενικα οι αποφάσεις σου θα έχουν το δικο τους ξεχωριστό impact στο παιχνίδι. ελπίζω να σε καλυψα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους εχουν bitcoin είναι ότι πρέπει αυτά τα site που το δέχονται . Το επόμενο κάστρο μετά το gog, greenman είναι νομίζω το steam. για τους υπόλοιπους το γνωρίζω ότι είναι αδιάφορο. 

Επίσης να προσθέσω ότι αν αγοράσεις με bitcoin σε πολλές περιπτώσεις αποφεύγεις την εξτρά φορολόγηση που βάζουν οι εταιρείες.

 

Π.Χ σου λέει 10 ευρώ και μετά σου προσθέτει άλλα 13 για φορολογία λόγο Ευρωπαϊκής Ένωσης. Ε, αν πληρώσεις με Bitcoin δεν στο βάζει αυτό το 13%. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To πρώτο της σειράς (The Legend) είναι για μένα το καλύτερο, το πιο ισορροπημένο. Όλα καλά είναι, αν σου αρέσουν τα tbs.

 

Eπίσης στο gamersgate, το Space Hulk στα €2,30 είναι πάρα πολύ καλή περίπτωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το ετσι, θα ξεκινούσες τώρα μια σειρά απο τον δεύτερο κύκλο χωρις να εχεις δει τι γίνεται στον πρώτο? συν πως οι αποφάσεις που θα πάρεις τελειώνοντας το πρώτο εχουν συνέχεια στον δεύτερο κύκλο. και γενικα οι αποφάσεις σου θα έχουν το δικο τους ξεχωριστό impact στο παιχνίδι. ελπίζω να σε καλυψα

ναι κομπλέ ευχαριστώ, απλά δε ήξερα τίποτα από το παιχνίδι γιαυτό ρώτησα πρώτα,α και κάτι άλλο το dlc 400 days είναι στα πρέπει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...