Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωρεάν το υπερπαίγνιο Theme Hospital απο Origin! :rolleyes:  https://www.origin.com/en-ie/store/buy/theme-hospital-origin/pc-download/base-game/standard-edition

τι ειπες τωρααααααααα. ποσο πισω με πηγες. το κατεβαζω asap :) thxxxxxxx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειπες τωρααααααααα. ποσο πισω με πηγες. το κατεβαζω asap :) thxxxxxxx

Θα πέσει μεγάλο κάψιμο!!!!!

Θα το κατεβάσω asap, αν και το έχω ακόμα το αυθεντικό CD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωω ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Το έχω και στο gog (αν και δεν το έχω ξαναπαίξει ακόμα), αλλά ένα τόσο αγαπημένο παιχνίδι πρέπει να υπάρχει παντού!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πέσει μεγάλο κάψιμο!!!!!

Θα το κατεβάσω asap, αν και το έχω ακόμα το αυθεντικό CD.

 

 

Ωωω ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Το έχω και στο gog (αν και δεν το έχω ξαναπαίξει ακόμα), αλλά ένα τόσο αγαπημένο παιχνίδι πρέπει να υπάρχει παντού!!!

 

Κύριοι, μόλις περιγράψατε επακριβώς την ιστορία μου, τη σχέση μου με το παιχνίδι, την κατάστασή μου και την αμέσως επόμενη κίνησή μου.

 

Τα συγχαρητήριά μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το grid autosport σας το εμφανίζει αυτή τη στιγμή στο steam για αγορά στα 10?  γιατί εμένα δε φορτώνει η σελίδα του ούτε στο client, ούτε σε browser..

 

τι παπάτζα συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το grid autosport σας το εμφανίζει αυτή τη στιγμή στο steam για αγορά στα 10?  γιατί εμένα δε φορτώνει η σελίδα του ούτε στο client, ούτε σε browser..

 

τι παπάτζα συμβαίνει;

οχι, αλλα θα το φτιαξουν. εχεις χρονο μεχρι την παρασκευή :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά επειδή είμαι πανέξυπνος ( :P )  κατάφερα να το εμφανίσω δοκιμάζοντας σε big picture, το θέμα είναι αν αξίζει ή όχι η αγορά, αυτό μάλλον θα σκεφτώ μέχρι τη παρασκευή 

 

απλά ήθελα να βεβαιωθώ ότι πρόβλημα δεν ήταν μόνο  στο δικό μου pc.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα με είχε χαλάσει γενικώς σε διάφορα θέματα όταν το είχα πρωτοδεί (το καλοκαίρι που βγήκε), αλλά για λίγα λεφτά ίσως και να το σκεφτόμουν.. θα δω

 

δεν είναι πάντως ότι καίγομαι κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το γράφω εδώ και δεν ανοίγω νέο θέμα γιατί «υποτίθεται» ότι κάποια από τα games είναι σε προσφορά:

 

Ρε παιδιά, είναι σοβαρή η τιμολόγηση που έχουν κάνει στο GoG.com για τα παιχνίδια της LucasArts (κατά βάση τα SW games); Παιχνίδια πεντηκονταετίας και να τα βάζουν 8,5 και 10 ευρώ; Τραγικό το βρίσκω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Radical Roach Deluxe giveaway από Indiegala

 

Αν επικαλύπτεται το πεδίο email, πατήστε F12 και αρχίστε να διαγράφετε elements (ουσιαστικά το κάτω μισό της σελίδας).

Παιζει να είναι παγκόσμια πρώτη στο insomnia :P B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...