Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν το Swipecraft με εγγραφή στην ομάδα του WGN στο steam. whosgamingnow.net/giveaway/swipecart

 

Και το Super Hornet από indiegala https://www.indiegala.com/store

Επεξ/σία από vizolover
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Warlock 2: The Exiled, στο greenman βγαίνει στα €3,85 με το κουπόνι SAVE23-PEROFF-MOSANT. Εξευτελιστική τιμή για ώρες tbs. (Tο κουπόνι ισχύει για νέες κυκλοφορίες και προπαραγγελίες, επίσης). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warlock 2: The Exiled, στο greenman βγαίνει στα €3,85 με το κουπόνι SAVE23-PEROFF-MOSANT. Εξευτελιστική τιμή για ώρες tbs. (Tο κουπόνι ισχύει για νέες κυκλοφορίες και προπαραγγελίες, επίσης). 

 

Εχω παίξει το Warlock: master of the arcane και δεν θα λεγα οτι αξίζει... Δεν διαφέρει και πολύ εχω την εντύπωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προτιμήσεις είναι αυτές. To Wrath of the Nagas (DLC που δεν συμπεριλαμβάνεται στην προσφορά) αλλάζει πολύ το στρατηγικό σχεδιασμό. Και οι πύλες (και γενικά η απουσία θάλασσας στο κυρίως campaign) βελτιώνουν την κατάσταση. Για την τιμή μισού εισιτηρίου σινεμά, νομίζω πως αξίζει και με το παραπάνω, για τους φίλους των tbs. Σε κάθε περίπτωση, αυτή η τιμή (εκτός Βραζιλίας και λοιπών δημοκρατικών δυνάμεων) είναι η καλύτερη που έχει δοθεί μέχρι σήμερα. 

 

Επίσης, στο gamersgate το King's Bounty: Dark Side στα €4,50 έως €5,50 (ανάλογα της έκδοσης, ιστορικό χαμηλό ούτως ή άλλως).

 

Στο Humble Store, το Space Hulk στα €2,49 (έχει βγει κατά 20 λεπτά χαμηλότερα στο Steam, αλλά και πάλι είναι τιμή-σκότωμα).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...