Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Humble Bundle την Κυριακή 4/1, ετοιμάστε πορτοφόλια. :P

 

Για αυτό λες?

https://www.humblebundle.com/?gallery&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=8457e1e651-Humble_AGDQ_2015_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-8457e1e651-127502233

 

ερώτηση ποιο είναι το ελάχιστο ποσό που γίνεται δεκτό ( για να πάρω τα games)

φαντάζομαι ότι μπορώ να πάρω τα 4 πρώτα έτσι ? ( όχι μόνο 1 )  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αυτό λες?

https://www.humblebundle.com/?gallery&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=8457e1e651-Humble_AGDQ_2015_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-8457e1e651-127502233

 

ερώτηση ποιο είναι το ελάχιστο ποσό που γίνεται δεκτό ( για να πάρω τα games)

φαντάζομαι ότι μπορώ να πάρω τα 4 πρώτα έτσι ? ( όχι μόνο 1 )  

Τα 4 πρώτα τα παίρνεις με 1 δολάριο.

Τα υπόλοιπα γράφουν πόσο θα πρέπει να δώσεις για να πάρεις και αυτά μαζί.  6 - 10 η 30 δολάρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 4 πρώτα τα παίρνεις με 1 δολάριο.

Τα υπόλοιπα γράφουν πόσο θα πρέπει να δώσεις για να πάρεις και αυτά μαζί.  6 - 10 η 30 δολάρια

 

ok τα 4 πρώτα με ενδιαφέρουν μόνο ... ( εκεί που λέει δώσω όσα θες , μάλλον θέλουν από δολάριο και πάνω όπως λογικά ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το bundle είναι το Volgar the Viking.

Δεν το σκέφτηκα δεύτερη φορά για το $1.

Λοιπόν αρκετά το σκέφτηκα θα το χτυπήσω και εγώ μάλλον ( για steam κάνουν τα κλειδιά έτσι ? ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok τα 4 πρώτα με ενδιαφέρουν μόνο ... ( εκεί που λέει δώσω όσα θες , μάλλον θέλουν από δολάριο και πάνω όπως λογικά ) 

 

Λοιπόν αρκετά το σκέφτηκα θα το χτυπήσω και εγώ μάλλον ( για steam κάνουν τα κλειδιά έτσι ? ) 

 

Μπορεις να δωσεις οτι θελεις, ακομη και κατω απο 1$ για να παρεις τα παιχνιδια σε download.

Για να παρεις και κλειδια steam το μινιμουμ ειναι 1$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο συγκεκριμενο Bundle μονο το volgarr the viking ειναι drm free, αρα μονο αυτο θα παρεις λογικα με κατω απο $1

Δεν ισχύει αυτό που λες, με 1$ (0.88€ paypal conversion ) παίρνεις  και τα τέσσερα

Duke Nukem 3D: Megaton Edition

Shadow Warrior Classic Redux

Oddworld: Abe's Oddysee

Volgarr the Viking

Απλά το Volgarr σου το δίνει και σαν DRM free, όχι μονο steam key όπως τα άλλα.

 

Το Volgarr the Viking το ήθελα καιρό, το περίμενα σε bundle, κάπποια στιγμή ελπίζω να βάλουν τα unEpic, Shovel Knight και Shadowcrypt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο συγκεκριμένο Bundle μόνο το volgarr the viking είναι drm free, αρα μονο αυτο θα παρεις λογικα με κατω απο $1

 

 

Μπορεις να δωσεις οτι θελεις, ακομη και κατω απο 1$ για να παρεις τα παιχνιδια σε download.

Για να παρεις και κλειδια steam το μινιμουμ ειναι 1$.

 

 

Ωραία ευχαριστώ για τις απαντήσεις ( δεν ήξερα πώς πάει και πάλι καλά που γράψατε αυτά από πάνω για να κατατοπιστώ λίγο  )  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι το συγκεκριμένο bundle είναι must grab και για τους τίτλους αλλά και για τις κάρτες (3 στα 4). ;)

 

Δηλαδή σε άλλα δεν είχαν τόσες κάρτες? 

εγώ πήγαινα για αυτό αλλά τελικά πήρα αυτό που είναι στην πίσω σελίδα 

http://store.steampowered.com/sub/45469/ 

όποιος το θέλει το προλαβαίνει για λίγο ακόμα ( έχει και αυτό κάρτες) 

Παιχνίδια του 97;

Χάλασε πολύ το humble.

 

Αυτό σκέφτηκα και εγώ στο τέλος ότι δεν θα παίξω όσο πρέπει άσε που έχω καλές αναμνήσεις από αυτά δεν θέλω να χαλάσω την εικόνα που έχω!!!

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...