Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για άτομα που ενδιαφέρονται για το torchlight (όπως εγώ :P ) το steam το έχει με 50% στα 7.5 ευρώ, ταυτόχρονα όμως παίζει η ίδια προσφορά και για το ίδιο χρονικό διάστημα και στο επίσημο σάιτ με 7.5 δολάρια (σύμφωνα με το xe.com 5.60 ευρώ)!

Προσωπικά θα περιμένω μέχρι τις τελευταίες ώρες μήπως πάει στο steam σε -75% αλλιώς πάμε για αγορά από το site ^_^

 

πςςς αυτά είναι!

Από το site είναι redeemable στο steam??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχαχαχα θα μιλήσεις σκουλήκι???

 

όταν είχε πρωτοβγεί το orcs must die είχα παίξει το demo κ με εψησε κ από τότε κ περίμενα προσφορά όμως και γω είχα ξενερώσει ότι δεν είχε co-op και αυτο ειναι μειον του, και αυτο ειναι μειον του αλλά αν το παίξεις θα παθεις ΤΑ-ραχή. :mrgreen:

Είναι πολύ καλό. (εκτός αν εννοείς ότι μπορεί να το πάρεις απ'το θείο οπότε κουλ B) )

 

το ειχα παρει απο τον θειο την πρωτη μερα και μου αρεσε αρκετα. το εβαλα στην wishlist. αλλα νομιζα οτι εχει co-op ή multiplayer

το renegade ops παει για αγορα.... δεν την γλιτωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πςςς αυτά είναι!

Από το site είναι redeemable στο steam??

Επειδή με ενδιέφερε και μένα αυτό το έψαξα και επίσημα στο steam αναφέρεται ότι όσα κλειδιά αγοράστηκαν μετά τις 19/05/2010 από το site δεν είναι συμβατά με το steam.

Κρίμα αν και βασικά το μόνο πλεονέκτημα του steam είναι τα άμεσα updates που λόγω παλαιότητας του torchlight δεν προβλέπεται να βγουν άλλα οπότε big deal...

 

ΥΓ. Επειδή δεν έχω παίξει ποτέ κάποιο demo από το steam, ήθελα να ρωτήσω, δεν θα μπορούσαμε πχ. να κατεβάσουμε το demo από το steam ώστε να μπει στη games library και μετά να κάνουμε ingame activation με τον κωδικό από το site ή είμαι άκυρος τελείως?

Το λέω επειδή και από το site αν κατάλαβα καλά το demo στην ουσία κατεβάζεις και απλά περνάς το activation key.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω ένα steam key για τα Aquaria και Crayon Physics Deluxe (από το Humble Bundle). Τα έχω όμως ήδη αυτά εγώ. Μπορώ να δώσω το key σε κάποιον τρίτο, χωρίς να έχω εγώ πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω ένα steam key για τα Aquaria και Crayon Physics Deluxe (από το Humble Bundle). Τα έχω όμως ήδη αυτά εγώ. Μπορώ να δώσω το key σε κάποιον τρίτο, χωρίς να έχω εγώ πρόβλημα;

 

Εφ'όσον δεν το έχεις ήδη κάνει activate στο Steam, μπορείς να το δώσεις σε όποιο θές άνετα grin.png.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω ένα steam key για τα Aquaria και Crayon Physics Deluxe (από το Humble Bundle). Τα έχω όμως ήδη αυτά εγώ. Μπορώ να δώσω το key σε κάποιον τρίτο, χωρίς να έχω εγώ πρόβλημα;

 

ναι, ανετα

 

μετα απο πολυ σκεψη, διαλογισμο και μελετης, αποφασισα να μην προβω στην αγορα του renegade ops, αλλα στην αγορα του orcs must die!

ο λογος ειναι οτι το εχω καιρο στην λιστα μου, ειναι σε χαμηλη τιμη, πολυ χαμηλη τιμη και απο οτι αποκομιζω απο τις αγορες, τα παει πολυ καλα και δυσκολα θα υπαρχει τετοιο drop-off παλι. ακομα, δεν εχουν αγορασει πολλα ατομα το renegade ops και πιστευω οτι θα ξαναβγει σε προσφορα τα χριστουγεννα ακομα και στο -75% ισως και παραπανω αναλογα με τα κεφια των developers.

(πολυ επισημο, μου αρεσε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To oτι πολλοι δεν εχουν αγορασει το renegade ops, πως το ξερεις? Και εγω πιστευω οτι θα πεσει και αλλο καποια στιγμη.

 

τωρα δεν ειναι καν μεσα στην λιστα που παιζουν οι παικτες. 351 ατομα παιζουν la noire που ειναι το τελευταιο

και ειναι πανω απο 3.5 εκ παικτες μεσα. οποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γαυρος ειναι της αποψης οτι αμα κατι δεν το πληρωσεις δεν καταλαβαινεις την αξια του....αχχαχα.(πλακιτσα και απο με).

 

Μπραβο για την κινηση Bourdoulas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...