Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δωρεάν το Deadbreed απο indiegala. https://www.indiegala.com/store 

 

Καλά πόσο κράτησε αυτό εδώ ? απ το πρωί δεν το βρίσκω πουθενά .

( αν έχει κανένας κάποιο κλειδί  :-D  και δεν το θέλει ας μου στείλει pm ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις?

Κανονικα το πηρα, εχει και καρτες.

εσυ το πηρες εγω οπως εγραψα το παιχνιδι δεν υπηρχε πουθενα για claim μια μερα μετα.Οπως γραφει κ ο maxdore217

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ το πηρες εγω οπως εγραψα το παιχνιδι δεν υπηρχε πουθενα για claim μια μερα μετα.Οπως γραφει κ ο maxdore217

 

 

Κάτι παίζει με το game , εμένα έκανε τον κόπο ένα μέλος και μου το έστειλε το link αλλά δεν μπορώ να το κάνω redeem στο steam ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο

 

 

Tους  έστειλα mail να το φτιάξουν αν μπορούν , όποιος έχει πρόβλημα ας κάνει το ίδιο ( τώρα που είναι ακόμα νωρίς για να μας το δώσουν ) . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να εκανε απλα expire γρηγορα

Παντως αν θελει καποιος τοσο πολυ να παιξει , εχω ενα beta key που μου ειχανε στειλει . Πμ αν ενδιαφερεται καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tους  έστειλα mail να το φτιάξουν αν μπορούν , όποιος έχει πρόβλημα ας κάνει το ίδιο ( τώρα που είναι ακόμα νωρίς για να μας το δώσουν ) . 

Θέλει να συνδέσεις το λογαριασμό του steam και επίσης να κάνεις εγγραφή στο γκρουπάκι τους (σου βγάζει link) όταν πατάς για redeem.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ το πηρες εγω οπως εγραψα το παιχνιδι δεν υπηρχε πουθενα για claim μια μερα μετα.Οπως γραφει κ ο maxdore217

Επεσες στην αλλαγη προφανως, τωρα πια δινουν το Memories of a Vagabond που αναφερθηκε.

 

Διαδικαστικα, οταν το κανετε claim (οποιοδηποτε προλαβετε φυσικα), μετα το βρισκετε στον λογαριασμο σας (προφιλ) στο indiegala και απο εκει πατε στα Bundles library > Indiegala Giveaways > διαλεγετε το παιχνιδι και απο εκει κανετε activate στον λογαριασμο που εχετε "δεσει" ηδη στο steam (οπως στα humble) ή το δωριζετε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...