Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Crysis 50% κατω σε ολο το sale, τον Νοεμβρη ηταν 75% παλι σε ολο το sale. Λετε να το δουμε σε 80αρι αυτη τη φορα ως daily ή flash?

Αλλιως δε νομιζω να εχει παρει χαμηλοτερη εκπτωση απ οτι πριν.

 

To origin το εχει με 5Ε και το Νοεμβριο το ειχε 2,5Ε(και το Mass efect 2) δυστυχώς δεν πρόλαβα να το αγοράσω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγόρασα το Fallout3 GoTY από Steam.

 

Πολύ crashάρισμα ρε παιδιά.

 

Σημειωτέων, το έχω και σε xbox, αλλά είχα να το παίξω από τότε που κυκλοφόρησε.

Ασχετα με το αν τα crash οφείλονται στο GFWL, στη θέση σου θα έτρεχα το patch που το απενεργοποιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brothers - A Tale of Two Sons στο 1,49ε,όσοι πιστοί προσέλθετε!

 

http://store.steampowered.com/app/225080/

 

Aν και το αναφέρει,χρειάζεται χειριστήριο για να μπορέσεις να το παίξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι για έκπτωση στο skyrim μάλλον ήταν μόνο για μια φορά. Δεν μου το δέχεται.

Κρίμα :(. Πάντως με το γενικό κουπόνι που έχει το GMG η τιμή είναι 8,15€. Το κουπόνι με έκπτωση 20% είναι το WINTER-SALE20-GROGRE.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο gog έχουν για 4 μέρες σε προσφορά τίτλους της Square Enix, σε αρκετες περιπωσεις οι τιμές είναι χαμηλότερες από ότι στο Steam (στους τίτλους που είναι σε προσφορά εκεί αυτή την περίοδο - πχ στο Anachronox και στο Nomad Soul που με ενδιέφεραν οι τιμές είναι μερικά λεπτά πιο κάτω :P ).

 

http://www.gog.com/promo/weekend_promo_new_years_with_square_enix_261214

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτό το χριστουγεννιάτικο steam sale διεκδικεί στα σκήπτρα του χειρότερου όλων των εποχών. 

 

Τωρα που έφτιαξα πρώτη φορα gaming pc επεσε να ειναι η χειρότερη χρόνια?  :-D

Εχει το ALAN WAKE -90% ,θα το τσιμπήσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω την αίσθηση ότι δεν είναι κακές οι εκπτώσεις στο Steam, απλά είναι τέτοιος ο υπερκορεσμός από τη διαρκή πρόσβαση σε προσφορές (ενίοτε σε εξευτελιστικές τιμές) που δεν σου κάνουν το ίδιο μεγάλη αίσθηση κάποια πράγματα.

 

Παρενθετικά, ιστορικό χαμηλό στο King's Bounty: The Dark Side, στα €5,49 στο Steam (αναφέρομαι σε όσους δεν έχουν μεταναστεύσει στη Βραζιλία ή όπου αλλού, δεν παρακολουθώ τι συμβαίνει εκεί).

 

Ψήνομαι πολύ και για το Legions of Ashworld, επίσης ιστορικό χαμηλό στα €3,74.

 

Γενικά, συμπλήρωσα κάποια DLC του Rome II από Steam και GMG, ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει κάτι καλό και για το Black Sea Colonies (έχασα την ευκαιρία του -25% στο GMG που έβγαινε στα €5,70 περίπου, αλλά και πάλι όταν παίρνεις Daughters of Mars και Beasts of War με σκάρτα €2, κακό -ή καλό- μαθαίνεις...)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που έφτιαξα πρώτη φορα gaming pc επεσε να ειναι η χειρότερη χρόνια? :-D

Εχει το ALAN WAKE -90% ,θα το τσιμπήσω!

Ψόφια η χρονιά, πράγματι! Τσίμπα όμως το franchise στα 3,50€ περίπου. Έχει ωραία πράγματα!

Εγώ έχω σκάσει πάντως! Θέλω το CoD MW το πρώτο για να συμπληρώσω όλη τη συλλογή μου από CoD και το κέρατο μου δεν υπαρχει πουθενά κάτω από 10€! Θα σκάσω λέμε!!! :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψόφια η χρονιά, πράγματι! Τσίμπα όμως το franchise στα 3,50€ περίπου. Έχει ωραία πράγματα!

Εγώ έχω σκάσει πάντως! Θέλω το CoD MW το πρώτο για να συμπληρώσω όλη τη συλλογή μου από CoD και το κέρατο μου δεν υπαρχει πουθενά κάτω από 10€! Θα σκάσω λέμε!!! :Ρ

Στο αμαζον το έχει είχε στα $10 (€8.2) http://camelcamelcamel.com/Call-Duty-Modern-Warfare-Download/product/B00ATF5YZM

 

Χθές, μέχρι σήμερα πριν λίγο αν κατάλαβα καλά (20:58). :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αμαζον το έχει είχε στα $10 (€8.2) http://camelcamelcamel.com/Call-Duty-Modern-Warfare-Download/product/B00ATF5YZM

 

Χθές, μέχρι σήμερα πριν λίγο αν κατάλαβα καλά (20:58). :X

I hate you!!!!

Τα λένε αυτάαααααααααααααααααααα!

 

Thanks. Όταν πάω σπίτι θα τσεκάρω. Με έκανες και ίδρωσα βραδιάτικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...