Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως είσαι σε δολάρια;

όχι κανονικά σε ευρό είναι,έμενα Ολλανδία πριν από 3 μίνες αλλά με το που ήρθα  οι τιμές αλλάξανε μόνες τους  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αααα... μπράβο το Steam!!! Κάνει και εκπτώσεις βάση χώρας! Γουστάρω!!! :devil:
Στα δικά μας τώρα. Ευτυχώς περίμενα το Alan Wake franshice πάλι από το Humble Bundle που το είχε 3,50€ πριν από μερικές βδομάδες και δεν το έχω τσιμπήσει από Steam! Η υπομονή μου με δικαίωσε!
 
1. Alan Wake Franchise: 3,59€ (-88%) στο Humble Bundle store.
To franschice περιλαμβάνει:  Alan Wake, Alan Wake's American Nightmare, Alan Wake Collector's Edition Extras
 
2. The Walking Dead - Season 2: 5,74€ (-75%) (που όπως περίμενα και συζητούσαμε πριν κάνα δυο σελίδες, δεν θα υπάρξει φθηνότερα πουθενά για φέτος).
 
-- Edit --
3. Για όσους αρέσκονται, νομίζω είναι must-have το "Five Nights At Freddy's" το οποίο το Humble Bundle το δίνει 1,39€! Να το πάρετε όσοι δεν το έχετε, γιατί είναι πολύ διασκεδαστικό και σκοτεινό.
 
-- Edit 2 --
(Green Man Gaming)
4. Sleeping Dogs™ Definitive Edition: 10,19€.
 
5. Murdered: Soul Suspect™: 7,49€.
 
6. Fallout 3: 2,49€.
 
7. DmC: Devil May Cry: 9,99€.
 
-- Edit 3 --

Μην ξεχνάτε ότι άμα αγοράσετε από "Green Man Gaming", να χρησιμοποιήσετε το κουπόνι έκπτωσης, αξίας -20%, απλά βάζοντας WINTER-SALE20-GROGRE.
(Ευχαριστώ τον φίλο "Liakos10").

 


μην ξεχνατε οτι παιζει το κουπονι WINTER-SALE20-GROGRE για -20% για το greenmangaming
Επεξ/σία από MSSB
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-- Edit 2 --

(Green Man Gaming)

4. Sleeping Dogs™ Definitive Edition: 10,19€.

 

5. Murdered: Soul Suspect™: 7,49€.

 

6. Fallout 3: 2,49€.

 

7. DmC: Devil May Cry: 9,99€.

μην ξεχνατε οτι παιζει το κουπονι WINTER-SALE20-GROGRE για -20% για το greenmangaming

και επισης το sleeping dogs παιζει φθηνοτερα στο nuuvem στα 6μιση ευρω σχεδον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που γράφει ότι είναι region lock;

 

Ναι, δεν είναι το region lock που γράφει "Μόνο εντός Βραζιλίας". Το έβαλα στο google translate και μου φάνηκε αρκετά γενικό, οπότε το ρίσκαρα - δουλεύει όμως κανονικότατα.

Δεν θα το βρούμε ποτέ σε χαμηλότερη τιμή νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός στο Steam με τις εκπτώσεις. Σκρολάρω εδώ και 10 λεπτά και ακόμα δεν έχει πιάσει πάτο ο browser!!!!!

 

Μα η νεα σελιδα του Steam εδω και μερικους μηνες...δεν τελειωνει ποτε, σκρολαρεις για παντα γιατι ετσι σχεδιαστηκε να ειναι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...