Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κανετε ντου στο Dark souls 2,να σας υπενθυμίσω οτι θα βγει τον Απρίλιο full updated με ολα τα expansion σε Dx11 graphics. Οπότε θα έλεγα σίγουρα να περιμενατε μεχρι τοτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Badges και κάρτες θα παίξουν με τις φετινές εκπτώσεις;

 

Άκυρο το είδα μόλις τώρα. Δεν το έπιασε το μάτι μου στην αρχή με την νέο UI του Store! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Badges και κάρτες θα παίξουν με τις φετινές εκπτώσεις;

εχουν παιξει ηδη. αλλα μη περιμενεις τα περσινα και τα καλοκαιρινα rewards. τιποτα φετος απολυτος. την εφαγα στον κ0λ0 εγω αγοραζοντας νωρις νωρις 150 καρτες στα 0.17e μολις εμφανιστηκαν πριν 6 μερες. και τωρα τις πουλαω 0.10 λεπτα :S 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Rocksmith αξίζει όντως όσο λένε τα reviews;

 

Εγώ που δεν έχω πιάσει ποτέ κιθάρα στη ζωή μου, αν βρω μια μεταχειρισμένη ηλεκτρακουστική πρόκειται να μάθω τίποτα ή @@;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν το παιχνιδι ειναι οντως region locked , το λεει ξεκαθαρα αριστερα

Δεν νομιζω οτι εχει κανεις προβλημα απο το nuveem , δεν το εχουν στη κατηγορια οπως ηταν τα ρωσσικα cdkeystores

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Rocksmith αξίζει όντως όσο λένε τα reviews;

 

Εγώ που δεν έχω πιάσει ποτέ κιθάρα στη ζωή μου, αν βρω μια μεταχειρισμένη ηλεκτρακουστική πρόκειται να μάθω τίποτα ή @@;

εγώ που παίζω ηλεκτρική θα σου έλεγα όχι, καλύτερα να μάθεις κάποια βασικά πρώτα.

καταρχάς μέχρι να "σπάσουν" τα δάκτυλα και να μάθεις να πατάς στα τάστα θα ξενερώσεις και θα είναι κρίμα.

ακόμα και μηχανικά να μάθεις κάποια κομμάτια να παίζεις θα δυσκολευτείς αν δεν έχεις ξαναπιάσει κιθάρα στα χέρια σου.

κατα τ'άλλα είναι εξαιρετικό παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 4 $5 http://www.gamestop.com/pc/games/battlefield-4/108897

 

Χαμηλότερη ιστορικά τιμή, πιθανό price error.

Downloads to U.S. addresses only

 

Αν δε γίνεται αγορά μέσω paypal, δοκιμάστε κατευθείαν μέσω κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και χωρις paypal, καινπαλι βγαζει οτι δεν κανει match η καρτα μου με την Αμερικανική διεύθυνση που εβαλα :S Άκυρο δλδ?? Αν μπορεί καποιος να παρει, να του στειλουμε τα λεφτα στο paypal του αν ειναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για την αναστάτωση παιδιά απλά είδα που μερικοί στο ρεντιντ ελεγαν οτι μπορείς μέσω κάρτας, εγω δε δοκίμασα.

 

https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/2prqbk/gamestop_battlefield_4_pc_digital_download_499/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...