Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια φουλ λιστα αγορων, ολα μαζι 40 ευρω.

 

- Mass effect 2 digital deluxe

- Mass effect 1

- alien VS predator classic

- Bastion

- copany of heroes

- freedom force 3rd reich

- unreal tournament 3 black

- world of goo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια φουλ λιστα αγορων, ολα μαζι 40 ευρω.

 

- Mass effect 2 digital deluxe

- Mass effect 1

- alien VS predator classic

- Bastion

- copany of heroes

- freedom force 3rd reich

- unreal tournament 3 black

- world of goo

 

Μέχρι του χρόνου τέτοιο καιρό θά'χεις δηλαδή πράμα να παίζεις devil.png.

 

Εμένα με ψήνει πάντως το Oddboxx, αν και έχω ήδη τα πρώτα 2 σε physical copies.

Edit: "See all specials: 1612" - πάει το μηνιάτικο για άλλη μια φορά... frown.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή το αντιθετο, απλα να τελειωσουν για τα συγκεκριμενα παιχνιδια. Παντως εγω τα παιχνιδια που ηθελα και τα βρηκα χαμηλα τα αγορασα τωρα.

 

ναι..για συγκεκριμένα παιχνίδια εννοώ..

θέλω f1 2k11 και fifa2k12...αλλά πολλά λ7...και το σκέφτομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Orcs Must Die φαινεται καλο με -75%. (κατω απο 3€)

 

Σκεφτομαι να το παρω

το είδα κι εγώ που το ανέφερε ο remalis, αν και γνωρίζω την Tower Defence genre ποτέ δεν είχα ασχοληθεί με κάποιο παιχνίδι γιατί σε όλα "κάτι" έλειπε... το συγκεκριμένο όμως φαίνεται διασκεδαστικό (ποικιλία παγίδων + 3rd person action), στα review λένε καλά σχόλια όλοι (κυρίως για replaybility, αυτό μετράει στα tower defences) και βέβαια... 3 ευρώ!

 

Το ψήνω κι εγώ, ίσως αργότερα το βράδυ να το χτυπήσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα κι εγώ που το ανέφερε ο remalis, αν και γνωρίζω την Tower Defence genre ποτέ δεν είχα ασχοληθεί με κάποιο παιχνίδι γιατί σε όλα "κάτι" έλειπε... το συγκεκριμένο όμως φαίνεται διασκεδαστικό (ποικιλία παγίδων + 3rd person action), στα review λένε καλά σχόλια όλοι (κυρίως για replaybility, αυτό μετράει στα tower defences) και βέβαια... 3 ευρώ!

 

Το ψήνω κι εγώ, ίσως αργότερα το βράδυ να το χτυπήσω :)

Το χτύπησα. Εκ πρώτης όψεως χαβαλέ έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε το dungeon defenders αν θέλετε tower defence, μετράει άτσαλα...

Για να μη μπερδεύεστε πάντως, υπάρχουν οι τίτλοι που έχουν συγκεκριμένη έκπτωση μέχρι τις 27 και αυτοί οι λίγοι (10-12) που θα προσφέρονται σε daily deal.Συνεπώς για να πετύχετε μεγαλύτερη έκπτωση πρέπει παιχνίδι που είναι σε προσφορά έως τις 27 να τύχει σε ημερήσια.Και πάλι θα είναι μόνο για ένα 24ωρο όμως.Οπότε μην περιμένετε θαύματα.Υπάρχουν πολλοί τίτλοι με 33/50% έκπτωση, οπότε κάντε τα κουμάντα σας από νωρίς και περιμένετε αν είναι έστω μέχρι την τελευταία μέρα μπας και παίξουν σε daily deal.Αν πάντως έχουν βγει σε daily deal έστω και με 50%, προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα ξαναμπουν με μεγαλύτερη έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dunno, το'χει δοκιμάσει κανείς απο δώ να πεί εντυπώσεις; happy.gif

ένα ακόμη indie διαμαντάκι είναι, με το παλιό-κλασσικό shoot'em up στυλ του Raptor: Call of Shadows και πολλών άλλων (είτε με αεροπλάνα είτε με αμάξια). Βέβαια το συγκεκριμένο έχει πολύ δυνατά γραφικά και εφφέ. Δες και τα reviews, έχει πάρει πολύ καλές κριτικές. Πάντως 13 δεν λέει, για 3-6 όμως είναι ληστεία :). Αν είμαστε 4, επειδή είμαστε και Ελλάδα μπορούμε να κανονίσουμε τα λεφτά και εκτός Paypal, πχ. μέσω winbank ΠΕΙΡΑΙΩΣ κτλ. Μέχρι αύριο το μεσημέρι είναι η προσφορά. Θα κοιτάξω και στα steam forums για τίποτα ενδιαφερομένους, άλλα θα προτιμούσα από εδώ.

 

 

Πάρτε το dungeon defenders αν θέλετε tower defence' date=' μετράει άτσαλα...

Για να μη μπερδεύεστε πάντως, υπάρχουν οι τίτλοι που έχουν συγκεκριμένη έκπτωση μέχρι τις 27 και αυτοί οι λίγοι (10-12) που θα προσφέρονται σε daily deal.Συνεπώς για να πετύχετε μεγαλύτερη έκπτωση πρέπει παιχνίδι που είναι σε προσφορά έως τις 27 να τύχει σε ημερήσια.Και πάλι θα είναι μόνο για ένα 24ωρο όμως.Οπότε μην περιμένετε θαύματα.Υπάρχουν πολλοί τίτλοι με 33/50% έκπτωση, οπότε κάντε τα κουμάντα σας από νωρίς και περιμένετε αν είναι έστω μέχρι την τελευταία μέρα μπας και παίξουν σε daily deal.Αν πάντως έχουν βγει σε daily deal έστω και με 50%, προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα ξαναμπουν με μεγαλύτερη έκπτωση.[/quote']

Το τσέκαρα το Dungeons Defenders, δεν με εντυπωσίασε από τα βίντεο όπως το Orcs Must Die.

 

Για τις προσφορές έχεις δίκιο, πχ. το Hard Reset είναι -50% στο Sale, οπότε θα περιμένω μέχρι να βγει σε καλύτερη προσφορά (μέχρι και την τελευταία μέρα αν χρειαστεί). Από την άλλη το Renegade Ops είναι ήδη σε Daily Offer, οπότε πιο κάτω δεν πρόκειται να πέσει (μόνο να ανέβει από αύριο).

 

Το ερώτημα είναι πως θα κάνουν Χριστουγεννιάτικο Sale όταν έβαλαν τώρα το Autumn.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...